Vizážistky dobře ví, jak ubrat díky make-upu několik let. Takové líčení zvládne každá žena sama

Správný způsob líčení dokáže divy. Omládněte pomocí líčení! Že to nejde? Ale ano, správně nalíčený obličej dokáže ženám ubrat klidně i několik let. Jak si myslíte, že fungují ženy, které při natáčení hrají věkově mladší osoby? Mají pouze správně nalíčený obličej, a opravdu vypadají mladší. Takže jak na to, abyste nějaký ten rok zvládli líčením shodit i vy?

S make-upem zacházejte opatrně

Na make-up opatrně. V žádném případě ho nenanášejte ve velkých a tlustých vrstvách, Mnoho make-upu bude mít spíše opačný efekt, než je ten požadovaný. Platí, že make-up nemusí být nanesen ani na celý obličej. Stačí jej nanést na místa, která vám dělají problémy. Pokud chcete make-up nanést na celý obličej, udělejte to. Dejte si ale pozor, aby byl pouze v tenoučké vrstvičce. Velké množství make-upu znemožní kůži na obličeji dýchat, a to se projeví na stárnutí pleti.

Zdroj obrázku: Pixabay

Líčení očí

Dokonalý a mladší vzhled samozřejmě záleží i na správném líčení očí. V první řadě si uvědomte, že není dobré trhat si obočí do vzhledu tenké linky. Obličej s takovým obočím vypadá unaveně a unavený obličej si nese za důsledek vzhled vyššího věku. Nechte proto obočí raději přirozeně široké a chloupky, které dělají neplechu, srovnejte pinzetou. Ani se nesnažte přebíjet stárnutí pokožky tmavými či ostrými barvami očních stínů a tužek. Vyberte si raději světlé odstíny. Uvidíte, že až je na sebe nanesete, budete vypadat lépe než s tmavými barvami. Oči jsou velmi náchylné na podráždění. Vybírejte a používejte jen takové přípravky na oči, které nezpůsobují žádné svědění, štípání a jiné podráždění, ani kdyby bylo sebemenší intenzity.

Zdroj obrázku: Pixabay

Omládnutí rtů

Ani na rty nevolte žádné svítivě červené rtěnky. Kromě rtěnky si také kupte tužku na rty ideálně ve stejném odstínu jako rtěnku. Tužkou obkreslete rty a rtěnkou vyplňte obsah uvnitř. Uvidíte, jak se díky těmto pár jednoduchým radám celý váš obličej rozzáří a omládne. Každý malý krůček na vás udělá velkou změnu. 

Zdroj: https://fustany.com/en/beauty/makeup/seven-makeup-tips-to-make-you-look-10-years-younger