1523315

Vybíráme školní batohy pro děti

Hola, hola, škola zavolala. Máte doma školáka a nevíte, jaká školní taška by pro něj byla nejvhodnější? Nevadí. Ať máte prvňáčka, nebo odrostlejšího studenta, pro každého se najde jedinečný kousek, který bude školák rád nosit.

Školní batohy, které neškodí zdraví

Školní batohy představují pro dítě první nezbytnou tašku, která mu pomáhá s povinnostmi. Zatímco ženy nosí kabelky, pánové kufříky, děti nosí školní brašny. A i v této sféře hrají důležitou roli trendy. Leckdy se ale nesetkávají s tím nejlepším pro naše zdraví. Naštěstí už jsou pryč doby, kdy se nosily nevhodné tašky přes rameno, anatomicky příhodné tašky mohou být vkusné a děti je budou nosit rády. Pro vás jako pro rodiče je dobrou zprávou, že batoh může s dítětem i „růst“, takže ušetříte za nákup nových kousků. Nevěříte? Právě takovou linii nabízí český výrobce STIL. Studentský batoh má totiž na zádech unikátní systém stupňů, kdy se podle růstu dítěte postupně koriguje anatomický tvar batohu.

Stylový studentský batoh pro každého

Co nesmí školní tašce chybět? Samozřejmě záleží na věku. Školní aktovka pro prvňáčka by měla mít pevnou konstrukci. Dále zabezpečení na všech stranách aktovky. Kvalitní zipy nebo bezpečnostní prvky. Malé dítko nenosí v této době ještě tolik věcí, je důležité spíš dbát na jeho bezpečí. Proto je dobré, když má taška i štítek na jméno. A dost úložných prostor, spolehlivě uzavíratelných, protože roztěkaná ratolest může nedbale ukládat své věci. Školní batohy pro 2. stupeň už musí myslet na větší zátěž a vyrovnat hmotnost obsahu tašky tak, aby se dětem neničila záda. Starší děti kladou důraz na design, takže vybírají hlavně podle vzhledu. Zvolte tedy takovou značku, která dbá na anatomicky vhodné tašky ve všech svých produktech. Jí je právě firma STIL, jejíž výrobky můžete vidět v každém papírnictví. Devízou výrobků této značky je kvalita a nízká váha. Můžete si nakombinovat sety, které se skládají z batohu, penálu, boxu, zakoupit lze i zástěrky, peněženky a další doplňky. Vaše dítě bude nadšené a vy jako rodič, kterému jde o zdraví potomka, také.