1750

Vytvořte si domácí lázně ve vlastní koupelně

Příjemný pobyt v horké vodě přivede člověka na úplně jiné myšlenky. Po tradičním celodenním stresu se takováto pohodová koupel rozhodně může hodit. Obyčejná horká voda ovšem často nedokáže navodit tu správnou atmosféru a vytvořit z vaší koupelny místo, kam se budete těšit. Mnohem příjemnější je často atmosféra v lázních anebo nějakém wellness centru. Připravit se ovšem musíte na vysoké vstupné. I proto se vyplatí vytvořit si vlastní lázně právě u vás doma. Jak na to?1750

Základem je dokonalá koupel

K absolutní pohodě mnohdy stačí pouze napuštěná vana a některé přísady, které si do vody dáte. Typická je mořská sůl do koupele. Během několika okamžiků si můžete vytvořit vodu typickou pro rozbouřené moře. Její slaná chuť vás nebude nijak obtěžovat, naopak uklidní pokožku a dopřeje vám chvíli klidu při relaxu. Jestliže vodu za chvíli vyměníte a přidáte do ní nejrůznější pěny a přípravky vydávající neotřelou originální vůni, zase bude odpočinek ve vodní lázni vypadat poněkud jinak. Zajímavou volbou je například skvělá sibiřská omlazující pěna do koupele. Vybrat ale lze i spousty jiných přípravků, jež svou kvalitou jistě zaujmou. K rozetření mýdla můžete klidně použít lufu nebo pemzu či jiné houby.

Přírodní kosmetika a voňavé prostředí

Co by to bylo za lázně bez typických vůní. Ve vaší koupelně si jistě najdou místo i aromatické předměty. Postačit mohou například aroma lampy. Vhodné jsou ale i vonné tyčinky či esenciální oleje. Nejznámější vůně levandule, šalvěje nebo jiných bylinek vám jasně připomenou, na jak příjemném místě se nacházíte. K lázním patří i ta nejlepší kosmetika. Nutně ozdravné kúry nemusíte podstupovat někde za drahé peníze. Stačí si ji pouze zakoupit a aplikovat přímo ve vlastní koupelně. Pokud nevíte, kde všechny tyto věci koupíte za rozumnou cenu, nezoufejte. Navštivte https://www.homespa.cz/ a určitě si vyberete.