Outdoor Restaurant Terrace With Wooden Furniture

Vytvořte si na zahradě podzimní relaxační koutek

Příchod podzimu rozhodně nemusí znamenat, že se musíte vzdát své zahrady. Barevný podzim si můžete užívat v pohodlí své zahrady. Ideální je prostor, který propojí interiér a exteriér. Může se jednat o zahradní místnost nebo krytou pergolu. Venkovní prostor vám díky tomu bude sloužit k odpočinku i zábavě i během chladnějších měsíců na podzim. Jak prostor využít?

Domácí kino na zahradě

Podzim vyzývá k tomu, abyste se zachumlali do deky na zahradě a podívali se na dobrý film. Projektor, plátno, pohodlné sezení, popcorn a horký nápoj jsou ideální kombinací na odpočinkové večery s rodinou i přáteli. Najdete u sebe krásné místo, kde pořádat filmové večery?

Posezení s knihami

Odpočinek v deštivém dni je nejlepší s dobrou knihou v ruce. Po dlouhém dni v práci není nic lepšího než si užít úžasnou knihu na své zahradě a přenést se do jiných světů. Zpomalíte díky tomu ve svém volném čase a v kryté terase nebo pergole se nemusíte zajímat o počasí.

Zdroj obrázku: Freepik

Dětské doupě pár kroků od domu

Zabavit děti během ošklivého počasí může být náročné. Vytvořte jim v pergole nebo zahradní místnosti místo jen pro ně. Vybavení závisí na věku dětí. Přidejte polštáře, deky, jejich oblíbené hračky nebo místo na kreslení a tvoření. Zapojte fantazii a vytvořte dětem jejich vlastní doupě.

Dovolená v pohodlí domova

Vytvořte si na zahradě kryté místo, které vyzdobíte ve stylu glampingu. Každý den budete mít pocit, že jste na dovolené. Pro pergoly existují i možnosti izolace, díky kterým vám tam bude teplo. Přidejte LED světýlka, pohodlné sezení a dekorace podle toho, co se vám líbí nejvíce.

Soukromý bar

Teplé osvětlení, nábytek v retro stylu a dostatek dobrého alkoholu. Udělejte si na zahradě vlastní bar, který budete moci navštívit, kdykoli jen budete chtít. O víkendech se u vás mohou scházet přátelé a navíc se naučíte nespočet zajímavých koktejlů, které vaši přátelé budou milovat.

Zdroj: https://www.lovethegarden.com/uk-en/article/5-ways-make-your-garden-cosy-autumn