„Podvedl jsem tě jenom proto, abychom měli lepší vztah,“ vysvětloval partner dlouhodobou nevěru

Nevěra není nic výjimečného. Nejhorší na ní není ten čin jako takový, ale až chvíle, kdy se provalí. V takovém případě to může vést až k rozpadu dlouhodobého, do té doby ideálního vztahu. Přitom samotné podvádění může vztahu jenom prospět. Když se ví, jak na to. Nevěra není vždy špatná a vztahu může klidně prospívat. Je to sice odvážné tvrzení, ale já si za ním stojím. Mám totiž vlastní, osobní zkušenost. Byl jsem to já, kdo svou manželku podváděl a kdo to dělal právě z důvodu, aby to doma klapalo. Zní to možná zvláštně a podivně, ale je to tak.

Nejlepší hračky pro dospělé ženy: Objevte hluboké potěšení

Hračky do postele by měla mít doma každá žena. Když nepoznáte své vlastní tělo detailně, jak můžete vědět, co máte rády? Na trhu najdete obrovské množství pomůcek a někdy je těžké se v nich vyznat. Začněte u základů a potom postupujte dál. Dnes se mrkneme na základní produkty, které vám pomohou se sebepoznáním, zvýší vaši sebedůvěru a také si díky nim více užijete sex. Klasika, která nikdy nezklame Vibrátory jsou naprostým základem, který nesmíte ignorovat. Existuje mnoho druhů, ze kterých vybírat. Některé z nich jsou realistické, jiné ani nevypadají jako erotická hračka. Podobnou variantou je také dokonale tvarované dildo.

„Jednou jsem mu dala výprask, od té doby toho fyzického trestu lituji.“ Zpytuje svědomí maminka Barbora

Jsem pevně přesvědčená, že fyzické trestání není správný přístup k výchově dětí. Vždycky jsem si myslela, že se snažím být trpělivou matkou, ale jednou jsem ztratila kontrolu nad svými emocemi. A vím, že to byla chyba. To se mi potvrdilo hned po mém “činu“ a o to více jsem přestala chápat ty rodiče, kterým připadá násilní na dětech jako standardní a běžná součást výchovy. Můj syn, kterému jsou teď tři roky, mi tehdy dal opravdu zabrat. Byl to jeden z těch dnů, kdy se mu nic nelíbilo a nechtěl poslouchat. Jeho chování bylo mimořádně náročné.

Problém najít životního partnera má mnoho žen. Překážkou jsou vysoké nároky i špatná minulost

Mnoho žen se neustále ptá, proč se jim nedaří najít si životního partnera. U každé ženy se to může hodně lišit, protože každá žena je úplně jiná. Na druhou stranu existují vlastnosti a faktory, které jsou neatraktivní pro většinu mužů. Můžete se nad tím zamyslet, poučit se a možná si konečně najdete partnera, který s vámi bude do konce vašeho života. Příliš vysoké nároky V současnosti mají ženy neuvěřitelně vysoká očekávání. Najít si skvělého partnera je těžké i bez toho.

Manipulátora prozradí typické znaky. Ze vztahu s ním je lepší ihned vycouvat

Ne každý má štěstí na milujícího partnera. Někdo se dostane do vztahu s manipulátorem, aniž si to uvědomuje. Je to velmi nebezpečné, protože postupem času se můžete stát obětí takového člověka. Každý manipulátor používá určité taktiky, díky kterým ho můžete odhalit včas. Seznámíme vás s několika technikami a strategiemi, které používají nejčastěji. Příliš mnoho lichotek Manipulátoři velmi často používají velkou chválu a lichotky. Tím se snaží získat plnou kontrolu nad svým partnerem. Každý manipulátor se snaží získat důvěru člověka, kterého chce ovládnout. Důvěra je ve vztahu velmi důležitá věc, ale nikdo by ji neměl získávat pomocí lží a lichotek.

Spaní s partnerem dohromady může posílit vztah. Záleží na zvolené poloze

Několik vědeckých studií naznačuje, že sdílení postele s blízkým člověkem zvyšuje pravděpodobnost dobrého nočního spánku a lepšího zdraví. Ukazuje se však, že velmi záleží i na poloze, ve které spíme. Ta totiž může odhalit, jaké zdravotní problémy nás mohou trápit. V dnešním článku se o tomto tématu dočtete více. Spaní spolu slouží zdraví Výzkum provedený na arizonské univerzitě ukázal, že lidé, kteří spí s partnerem, usínají rychleji, méně často zažívají nespavost a obecně lépe spí. Spaní s partnerem také sníží riziko spánkové apnoe – jde o život ohrožující stav, při kterém je dech narušen, a někdy je dokonce přerušen.

Zamilované dárky nemusí být nudné. 4 tipy na valentýnské překvapení

Hodláte oslavit Valentýna se svou drahou polovičkou, ale nevíte, jakým dárkem letos překvapit? Vykročte zamilovaným krokem sebejistě, máme pro vás tipy, které vaše dilema spolehlivě vyřeší. Zapomeňte na květiny a bonboniéru, tento rok 14. února rozhodně zabodujete. Zde jsou 4 naše tipy na nezapomenutelné valentýnské dárky, které vám pomohou vytvořit vzpomínky, jež budou trvat déle než jedno valentýnské odpoledne. Spojte se stylově, řekněte to originálním tričkem Možná si teď říkáte: Cože, tričko? To má být ten originální dárek? Jenže my nemáme na mysli jen tak ledajaké tričko. Zapomeňte na obvyklé dámské a pánské kolekce triček.