Zářivá a pevná pleť díky zdravým domácím koktejlům aneb krása může chutnat sladce

Zdravá strava je pro naše tělo extrémně důležitá. A naše pleť není žádnou výjimkou. Během zimy i léta je péče o ni velmi důležitá. Vyzkoušejte proto naše vynikající a neuvěřitelně zdravé koktejly, které si můžete snadno a rychle připravit v pohodlí domova. Uvidíte, že vám vaše pokožka brzy poděkuje a bude vypadat mnohem lépe než kdy předtím.

Pro suchou a poškozenou kůži

Na první nápoj budete potřebovat jednu sklenku minerální vody, šťávu z poloviny citronu, dvě jablka, jedno kiwi a jednu lžíci medu. Máte-li po zimě stále suchou pokožku, jedná se o nejlepší věc, kterou jí můžete poskytnout. Drahé přípravky ve většině případů nefungují. Zdravý jídelníček a správný podíl vitamínů a minerálů je pro tělo mnohem lepší než nějaké krémy z drogerie.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak na to? Oloupejte jablka a kiwi. Nakrájejte je na kostky a dejte do mixéru. Přidejte tekuté přísady a promíchejte. Pijte koktejl ihned po přípravě nebo ve stejný den, protože ovoce velmi rychle oxiduje a ztrácí své cenné vlastnosti. Ideálně byste měli tento tekutý zázrak pít třikrát týdně po dobu dvou měsíců, aby se dostavily výsledky, které chcete.

Pro mastnou a smíšenou pokožku

Na dnešní druhý recept potřebujete jednu sklenici vody nebo mléka, šťávu z jednoho pomeranče, jednu hrst kapusty a dva plátky ananasu. Smíšenou nebo mastnou pleť má většina z nás a mnoho žen s ní bojuje celý život. Pokud chcete, aby se vaše pokožka nejen na obličeji, ale po celém těle srovnala a nedělala vám další potíže, vyzkoušejte tento jedinečný nápoj.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak na to? Smíchejte všechny přísady dohromady v mixéru. Získáte chutné smoothie, které byste měli pít ideálně na lačno nebo dvě hodiny před jídlem. Pijte ho dvakrát týdně po dobu dvou měsíců a uvidíte, jak se vaše pleť zlepší. Bude krásnější a matná, ne tolik mastná a líčení bude najednou také mnohem jednodušší.

Zdroj: https://sallysbakingaddiction.com/glowing-skin-smoothie/