Glass Papaya Juice Put White Marble Floor

Zbavte se střevních parazitů už za 15 dní. Lahodná smoothie je z těla vyženou

Lidská střeva jsou velmi přátelským prostředím pro mnoho parazitů. Pokud trpíte některými potížemi jako svěděním konečníku, nedostatkem chuti k jídlu, průjmy, bolestmi břicha nebo neúměrnou nervozitou, mohou se u vás nevědomky vyskytovat střevní parazité. Pokud si myslíte, že ve svých střevech máte parazita, není nic jednoduššího než vyzkoušet naše ovocné koktejly, díky kterým se střevních parazitů zbavíte již do 15 dnů. Tyto koktejly musíte konzumovat vždy ráno, a to nalačno!

Fíkový koktejl

Fíky mají velmi sladkou chuť, takže tento koktejl doporučujeme lidem, kteří mají rádi sladké. Fíky jsou zdrojem vápníku, železa, hořčíku a také vitamínu B6. Mají vyšší obsah vlákniny než běžné ovoce a díky tomu dobře pročistí střeva. Do mixéru si připravte 3 čerstvé fíky. Pokud máte doma jen ty sušené, můžete použít i je. Sušené fíky si alespoň dvě hodiny předem namočte do vody. K fíkům přidejte půl sklenice vody nebo rostlinného mléka. A jako poslední ingredienci použijte asi 30 dýňových semínek, nejlépe těch oloupaných. Vše v mixéru promixujte a ráno na lačno vypijte.

Zdroj obrázku: Freepik

Papájový koktejl

Exotická papája je dlouho uznávána jako ovoce, které pomáhá v boji s parazity a střevními problémy. Do tohoto koktejlu budete potřebovat 100 g loupané papáji, 15 semínek papáji a 100 g kefíru. Po smíchání a mixování budete mít lahodné smoothie s krémovou texturou. Papája obsahuje důležité enzymy, které napomáhají při trávení masa. Toto ovoce obsahuje velké množství vlákniny a také vitamíny A, C a B9.

Co do léčivých koktejlů rozhodně nepřidávat?

Při boji s parazity je velmi důležité dodržovat určité zásady. Jelikož nechceme parazity v našich střevech vykrmovat, musíme si dávat pozor na tyto potraviny:

  • cukr,
  • sladké sirupy,
  • mléko,
  • výrobky z rafinované mouky,
  • smažená jídla,
  • alkoholické nápoje,
  • mléčné výrobky, jako je smetana a zmrzlina.
Zdroj: https://www.westcoastdiymama.com/parasites-cleanse-smoothie-with-shocking-results/