Ženy s nadváhou se nemají za co stydět. Kila navíc pomohla Sierre Meadové ke slávě

Nadváha patří k nebezpečným civilizačním chorobám, ale stále více žen má odvahu o ní mluvit otevřeně a nestydí se přiznat, že své tělo i tak milují a opečovávají. Mnoho žen se svěřuje s tím, že své tělo považovaly za měřítko jejich hodnoty nebo úspěchu a že tím často roky skrytě trpěly. Nyní jsou na sociálních sítích ženy, které se za své tělo a jeho křivky nestydí. K nim patří i Sierra Meadová, které její nadváha přinesla popularitu na internetu a davy fanoušků, kteří obdivují její otevřenost a milují její neretušované snímky, které ukazují realitu.

Slavná díky nadváze

Sierra Meadová totiž skutečně nepatří k prototypu hubených krásek, které vídáme na obálkách časopisů. Má rozhodně více než pár kilo navíc a roky se trápila nesmyslnými dietami. Jednoho dne si ale řekla, že už toho má dost a začne se konečně přijímat taková, jaká je, se všemi chybami a nedostatky. Začala své reálné fotky postovat na instagramu a brzy si získala srdce mnoha fanoušků. Ti ji obdivují za její odvahu a otevřenost mluvit o těchto tématech. Takřka během několika týdnů se její příspěvky staly virální a začaly je sdílet tisíce lidí po celém světě.

Zdroj obrázku: Freepik

Vzor pro ženy na celém světě

Sierra Meadová se tak stala vzorem pro další ženy, které denně bojují se svojí nadváhou a negativním vztahem k vlastnímu tělu. Její profil na instagramu také dychtivě sledují muži. V komentářích pod fotkami si můžete přečíst spoustu komplimentů. Mnozí zástupci pánského pohlaví také oceňují, že Sierra ukazuje skutečné ženské tělo a dává ženám šanci cítit se komfortně a sebevědomě také se svými proporcemi a křivkami. Její fotografie nejsou retušované, její pózy nevytváří tým specialistů. Za to, jak vypadá, se nestydí a 130 kg hmotnosti ji prý nijak neobtěžuje. Sama má také milujícího partnera, který je jasným důkazem toho, že ne každému muži se líbí hubené a kostnaté dívky. Není nic špatného na tom, když je někdo štíhlý a má vypracovanou postavu, ale také není odsouzeníhodné, pokud to tak není a má pár kilo navíc.

Zdroj: https://mediadrumworld.com/2018/12/11/love-in-different-sizes/