Horoscope Astrology Background Woman With Broken Heart

Ženy ve znamení Blíženců působí nevyzpytatelně, pro muže se ale mohou stát vysněnou partnerkou

Každé znamení zvěrokruhu do určité míry předurčuje nastavení a vlastnosti člověka, který se v něm narodil. Stejně je to i u žen, které se narodily ve třetím znamení, což jsou Blíženci. Těm patří období mezi 22. květnem a 21. červnem, a ačkoliv soužití s nimi není právě snadné, jsou výzvou pro odvážné, kteří je dovedou ocenit.

Více žen v jedné

Jak již napovídá sám název tohoto znamení, pokud si najdete partnerku narozenou v Blížencích, můžete si být jisti, že se budete v její osobě setkávat nejméně se dvěma různými osobnostmi. Pokud máte ve vztazích rádi jasno, jste pro jasně formulovaná pravidla a vadí vám nepředvídatelnost a nestabilita, raději se poohlédněte po jiném znamení. S ženou, která narozeniny slaví ve výše uvedeném období, si totiž jen málokdy budete něčím jistí a soužití s ní vyžaduje otevřenou mysl a dostatek pochopení.

S jakými součástmi osobnosti můžete mít tu čest

S určitou roztěkaností a stálým hledáním, které jsou pro toto znamení typické, souvisí i náladovost. Zároveň je pravděpodobné, že vás žena bude občas i provokovat, ale ve stejném okamžiku bude doufat, že budete mít po ruce rozumný argument, kterým ji uklidníte.

Zdroj obrázku: Freepik

Na druhou stranu jsou ženy ve znamení Blíženců daleky toho, aby své partnery zbytečně podezíraly. Nemají rády přílišné vyzvídání, jak trávily svůj čas, ale stejně tak nebudou ani po vás požadovat vysvětlení toho, že jdete mnohem později než obvykle, což svobodomyslný muž jistě ocení, jen musí oplácet stejnou mincí.

Ženy v tomto znamení bývají bystré a rády se zapojí do vašich projektů a pomohou vám s jejich realizací. Hodí se i k takovému muži, který si chce splnit sen a je ochoten riskovat i životní jistoty a pohodlí.

Pokud jde o věrnost, hodí se žena ve znamení Blíženců k takovému muži, který neřeší každý pohled stranou, a zároveň k takovému, který ji dokáže natolik zaujmout, že nebude mít nutkání hledat určité věci v jiných. Nikdo totiž nemůže být skvělý ve všem a mít bezbřehý rozsah zájmů a to právě tuto ženu láká k tomu, aby v jiných hledala to, co v partnerovi postrádá.

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com/astrology/zodiacs-astrology/gemini-personality-traits-all-the-secrets-you-need-to-know/articleshow/84009443.cms