Woman Getting Bored Date Coffee Shop

Zjistila jsem, že si muž našel milenku. Promyšlená pomsta ho bude v myšlenkách strašit ještě dlouho

Pomstít se svému partnerovi za to, že si našel milenku, není tak těžké. Stačí trochu přemýšlet a udělat něco, na co nikdy nezapomene. Jak on, tak i členové jeho rodiny.

Myslela jsem si, že máme dokonalý vztah, ale potom jsem zjistila šokující pravdu. Můj manžel si našel milenku. Když jsem si vše ověřila a měla jsem jistotu, že se nepletu, začala jsem přemýšlet, co dál. Nechtěla jsem mu dělat scénu, který by stejně nikam nevedla. Raději jsem začala spřádat plány na dokonalou pomstu. Na něco, co si bude velmi dlouho pamatovat. A tak jsem začala přemýšlet nad tím, co na něj vymyslet. S tím jsem začala už od chvíle, co jsem měla jasné indicie, že někoho má – byl cítit dámským parfémem a na jeho oblečení se objevily cizí vlasy. Navíc hned po příchodu domů zamířil rychle do koupelny, což bylo také zcela netradiční chování.

Vše se mi potvrdilo

Nechtěla jsem dělat nějaké ukvapené závěry, a tak jsem si raději vše prověřila. Nebylo těžké mého muže sledovat a následně odhalit, že milenku skutečně má. Co mě na ní šokovalo, byl její věk, protože oproti mému muži byla o mnoho mladší. Věkem a vzhledově jsem jí nemohla úplně konkurovat. O to více mě vadilo, že mě můj muž jednoduše vyměnil za mladší model.

Rafinovaná pomsta

Věděla jsem, že se nescházejí jenom u ní, ale někdy se scházejí také u nás v domě. A to ve chvíli, kdy jsem v práci. Proto jsem si nachystala originální lest. Měsíc před víkendem pomsty jsem muže upozorňovala, že tuto sobotu a neděli jedu na firemní školení a budu celý víkend pryč. Díky tomu dostal dostatek času domluvit se se svou milenkou na tom, že budou trávit víkend u nás. Já jenom doufala, že to klapne.

Překvapení pro mého muže?

Daný víkend jsem se ale nikam nechystala. Naopak. Obvolala jsem celé mužovo početné příbuzenstvo s plánem uspořádat pro něho rodinnou oslavu. Mělo to být překvapení, takže nikdo mu nesměl ani termín, ani plány prozradit. I tato koordinace se mi nakonec dokonale povedla. Teď už zbývalo jenom připravit se na jeho příchod.

V daný den, kdy už si manžel myslel, že jsem na školení, jsem přivítala všechny příbuzné u nás doma. Čekali jsme schováni v obývacím pokoji na příchod manžela. Oni doufajíc, že vykřiknou „překvapení“. Já doufajíc, že mu dokonale zatopím. Když můj muž přišel, zamířil se svou milenkou přímo do ložnice. Všichni jsme chvíli čekali, když se z ložnice začaly ozývat známé zvuky. To nevydržela má tchyně a rozběhla se přímo za svým synem. Křik a hádka přilákala pozornost ostatních, kteří tak mého muže také načapali, jak se říká, v tom nejlepším. A touto dokonalou pomstou započalo naše rozvodové řízení.

Zdroj: Autorský text, emailový příspěvek