Zlatá dodá interiéru nádech luxusu a noblesy. Vkusné doplňky domov zcela promění

Interiér každého z nás má svůj osobitý vzhled, který mu dodávají hlavně doplňky. Zlaté doplňky jsou velmi elegantní a propůjčí vašemu domovu úžasný lesk. Stačí jen pár drobností a celkový vzhled místnosti bude působit úplně jinak. Navíc tyto maličkosti můžete snadno vyměnit ve chvíli, kdy budete chtít znovu změnit vzhled svého domova.

Zlaté ozdoby na nábytku a v obývacím pokoji

Zlato by rozhodně nemělo být dominantním prvkem místnosti, ale může ho velmi hezky doplňovat. Zlaté prvky umístěte do pokoje decentně. Skvěle vám k tomu poslouží zlaté ozdoby na komodě, krabičky na šperky nebo zlaté krabičky s prosklenými stěnami, které můžete využít jako šikovnou dekoraci. Šikovné budou také hodiny, malé fotorámečky nebo stolní lampa se zlatým stínidlem.

Obývací pokoj uvidí všichni, kdo přijdou k vám domů. Dekorace volte chytře a umírněně. Zkuste vyměnit obyčejné květináče za zlaté. Je to velmi malá změna, ale zajistí velký rozdíl. Mnoho lidí si pořizuje originální zlaté sošky, ale můžete sáhnout také po jedinečných polštářích nebo dekách v barvě zlata. Tyto doplňky nejsou finančně náročné a můžete je neustále měnit.

Zdroj obrázku: Freepik

Zlaté dekorace na stěny a stůl

Patříte mezi jedince, kteří doma na stěnách nemají vůbec nic? Velká chyba. Obrazy na stěnách jsou nádherné a můžete je snadno měnit, když si koupíte jen zlatý rám a do toho obraz nebo fotografii na papíře. Obrazy, které budou obsahovat zlaté prvky, dokonale ozdobí váš domov a zajistí vám úžasnou eleganci, a přitom vás to bude stát jen pár korun.

V mnoha domácnostech najdete také zlatá zrcadla. Můžete si vybrat produkty jakéhokoli tvaru a velikosti. Velmi stylové jsou také černozlaté doplňky. Může se jednat o moderní obrazy, mapy, květináče, figurky, závěsy nebo židle. Stůl můžete doplnit o zlaté svícny, příbory, ubrousky nebo vázy. Velkou výhodou těchto prvků je, že nemusíte měnit estetiku celého domu.

Zdroj: https://www.renedekker.co.uk/blog/thinking-with-gold/