ucesy1

Změna účesu dokáže omladit i přidat na sebevědomí. Vždy upravené vlasy jsou nejlepší vizitkou

Účes ovlivňuje náš vzhled více, než si možná myslíme. Už se vám někdy stalo, že jste kadeřnici ukázali na fotografii dokonalý účes, z výsledku jste ale následně byli zklamaní? Je to proto, že ke každému typu obličeje a ke každému věku se hodí jiný účes. Co sedí jednomu, nemusí sedět druhému. Naštěstí existují účesy, které sluší téměř každému.

Krátké vlasy jen od kadeřníka

Krátce střižené vlasy jsou velmi praktické, vše ale závisí na šikovnosti kadeřníka. Právě na jeho umu totiž záleží, jak budou vlasy vypadat po umytí a při odrůstání. Navíc u něj dost záleží na barvě – pokud zvolíte špatně, namísto omlazení vám pár let přidá. Také je třeba poznamenat, že návštěva kadeřníka bude nutná každé tři týdny, aby účes vypadal stále svěže a nezanedbaně.

Zdroj obrázku: Freepik

Účes, který kombinuje krátce střižené vlasy na zátylku a o něco delší v přední části hlavy, je o něco pohodlnější. Také vám dává víc možností, jak vlasy při různých příležitostech upravit. Přirozená barva s melíry chytře zakryje i odrosty. Účes inspirovaný klasickým bobem opticky zhušťuje vlasy, je ale potřeba vyčesávat ofinu, aby nepadala přes čelo.

Dlouhé vlasy mohou nosit všechny ženy

Dlouhé vlasy jsou nadčasové, obvykle je ale nosí jen velmi mladé ženy. Pokud je vám více než třicet a dlouhé vlasy jsou vám pohodlné, noste je rozpuštěné a jemně zvlněné. Zkuste si pohrát s příslušenstvím. Vlasy doplňujte čelenkami, perleťovými sponkami nebo sametovými mašlemi, které si můžete uvázat do vlasů. Do společnosti se samozřejmě hodí výraznější a elegantnější doplňky než třeba do práce.

Zdroj obrázku: Freepik

Dlouhé vlasy vyžadují péči, zejména mytí je zdlouhavější než u krátkých vlasů. Také častěji bojujeme s poškozením konečků, které se neustále někam připlétají. Ať už se rozhodnete pro dlouhé nebo krátké vlasy, je dobré svůj vzhled nezanedbávat. Prosté kosmetické změny nebo nový účes nám pomohou cítit se lépe ve vlastním těle a mohou nám i zvýšit sebevědomí.

Zdroj: https://my.liveyourtruth.com/dyt/what-hairstyles-make-you-look-younger/