Heart 529607 640

Chcete mít svatbu snů? Uspořádejte si ji na Pálavě


V okamžiku, kdy vám partner na prsteníček navleče zásnubní prsten, se vám otočí život vzhůru nohama, protože vám přibudou další starosti, ovšem příjemné starosti. Vypuknou několikaměsíční přípravy na váš jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Pokud prahnete po pohádkové svatbě, neměla byste nechat nic náhodě. Jako první si rezervujte určitě místo, kde chcete, aby se váš velký den odehrál, protože některé objekty mají zaplněné rezervace i více než rok dopředu.

Opravdu magickým místem je Vinařský dvůr na faře, přičemž se jedná o rodinné vinařství nacházející se na Pálavě. Vychutnáte si klid i kvalitní víno v prostředí historické barokní fary.

Co všechno Vinařský dvůr na faře zajistí?

Jestliže se rozhodnete, že se svatba odehraje ve vinařské oblasti, Vinařský dvůr na faře vám pomůže s mnoha věcmi. S pořádáním svateb mají totiž majitelé bohaté a dlouholeté zkušenosti, takže si vezmou na svá bedra celou organizaci. Svatební den si tak užijete bez starostí.

Svoji věrnost si navíc můžete slíbit přímo uprostřed vinic. Jak romantické, nemyslíte? Svůj velký den si navíc necháte zvěčnit na nádherném místě. Pozadí vám bude tvořit panoramatický výhled na Pálavu.

Vezměte se klidně i v kostele

Pokud trváte na tom, že se chcete vzít v kostele, nemusíte jezdit daleko. V bezprostřední blízkosti se nachází kostel sv. Bartoloměje, který je na seznamu kulturních památek České republiky. V kostele se dokonce může odehrát i necírkevní obřad, s čímž se jen tak nesetkáte.

Co se samotného veselí týče, Pálava – restaurace má k dispozici nejen vnitřní, ale i venkovní prostory. Celková kapacita je až pro sto hostů, takže si můžete udělat opravdu velkou svatbu. Vinařský dvůr na faře má individuální přístup ke snoubencům a poskytuje služby svatebního managementu.