Karolína: Manžel si nezavřel počítač a já viděla, s kým si píše. Podle tématu konverzace mám strach, že je úchyl

O čem si můj partner psal s neznámou ženou, mi vyrazilo dech. Jeho úchylnost mi vrtá hlavou a začínám zjišťovat, že ho vlastně vůbec neznám. Nejsem přitom žádná stíhačka, která by mu hlídala mobil, nebo notebook. On ale náš rodinný počítač nechal jenom tak ležet na stole. Byl zde přihlášen k sociální síti a otevřenou konverzaci s někým, koho vůbec neznám. Nedalo mi to a pár řádků si přečetla.

Lucka: Čím si poslední roky barvím vlasy, kamarádky nechápou. Podle nich to mám pít a ne patlat na hlavu

Mám dokonalé vlasy, které si barvím sama, zcela přírodně. Kamarádky, ale i další lidé, kterým to řeknu, mě nechápou. Já na tom přitom nevidím nic špatného. Za prvé, to funguje. Za druhé, mi tento odstín velmi sluší, a za třetí, je to velmi levné a pro přírodu ekologické. Tak proč ženy pořád kupují chemii, když si mohou pomoci zcela jinak. Tento můj prostředek na barvení vlasů přitom ženy velmi dobře znají. Jenom ho používají jinak.

Míša: Seřvala jsem pána na ulici kvůli roušce. O pár dní později jsem zjistila, kdo to byl. Hrozně jsem se styděla

Odmítám nosit náhubek, a když mě někdo upozorní, neváhám si to s ním vyříkat. Jedna taková hádka však byla chybou, které budu ještě dlouho litovat. Ale kdo mohl tušit, že se právě s tímto mužem ještě někdy setkám. Teď je jasné, že si o mně nemyslí nic dobrého. A vlastně nejenom o mě, jelikož jsem zavařila také svému synovi.

Monika: Dcera si přivedla nového přítele. Stačil mi jediný pohled a hned jsem věděla, odkud ho bohužel znám

Kdybych věděla, jakého nápadníka si dcera přivede, raději vyměním zámky a zamknu na sedm západů. Bohužel když už byl u nás v bytě, bylo pozdě cokoliv dělat a já to musela překousnout. Když ale odešel, tak jsem si s dcerou velmi důrazně promluvila a varovala jí, že tento nápadník rozhodně není ten pravý. A to hned ze dvou důvodů. Bohužel to nevypadá, že by mě dcera v tomto poslechla, jelikož podle ní je to ten pravý.

Stela: Nechala jsem dítě na hlídání manželovi. Když jsem přišla a viděla, co s ním dělal, ihned mi vyhrkly slzy

O naše dítě se primárně starám já. Jednou jsem ho dala manželovi na hlídání a následný pohled mi vehnal slzy do očí. Myslím si, že takhle by reagovala každá matka malého miminka, když by to viděla. Naše holčička se narodila na podzim loňského roku a má se čile k světu. Péče o ní je samozřejmě náročná. Sice ji zvládám, ale čas od času si také musím něco zařídit. Tak přichází na řadu manžel, který miminko pohlídá.

Anežka: Chtěla jsem pestřejší milování. Z mých návrhů byl manžel tak mimo, že se mnou nechce spát vůbec

Nechtěla jsem, aby byl náš sex nudný a tak jsem navrhla nějaké zpestření. Byla to velká chyba, kvůli kterému se s mužem nemilujeme už vůbec. Tedy, já bych chtěla, ale on odmítá. Když se ho zeptám na důvod, je to prý právě má snaha o novinky, se kterými jsem přišla. Přitom to dle mého nebylo nic hrozného a šlo spíše o pár běžných věcí, které nejsou nijak ujeté.

Klaudie: Nový přítel byl u mě poprvé a naposledy. Když jsem poznala jeho záchodovou rutinu, navždy jsem ho vyhodila

S novým přítelem nám to klapalo, ale co dělal na záchodě, to jsem nemohla překousnout. První víkend co u mě byl, se stal tím posledním. Být s někým takovým bych rozhodně nemohla. Přitom jsem nechtěla nic až tak hrozného, jenom trochu základní a elementární slušnosti. Nevím, že ho nikde nenaučili, co se na toaletě dělá. Byl dokonalý, až na to jedno Můj nový objev se jmenoval Radek a byl naprosto dokonalý a galantní muž.