Klára: Musela jsem si přiznat, že jsem závislá. Droga které jsem podlehla, je u nás běžně k dostání

Když řeknu že jsem závislá, řada lidí si představí ty nejhorší možné drogy, které jenom existují. Tak tomu ale není. Jsou i drogy, které jsou nejenom legální, ale jsou i zcela běžně k dostání. A jedné takové jsem podlehla. O co se jedná? O ingredienci, kterou používá a konzumuje každý. Cukr je stejně návykový jako droga. Cukr se v těle chová totiž stejně jako drogy. Tělo jej snadno absorbuje, proto není dlouhodobou zásobou energie.

Viki: Loňské MDŽ bylo tak příšerným zážitkem, že jsem letos raději jela k matce. Bojím se, co můj muž zase vyvede

Mezinárodní den žen od loňského roku doslova nesnáším. Můj muž se totiž vyznamenal tak, že jsme spolu několik týdnů nemluvili. Absolutně nechápu, jak mohl něco takového udělat. A jelikož tak nějak tuším, že se to letos stane znovu, raději jsem se sbalila a odjela jsem do konce týdne k matce. Pracuji na home office, takže to není žádný problém. A nebudu muset sledovat, jak dopadl. Loňský zážitek mi úplně stačil.

Míša: Na seznamce pan dokonalý, v reálu velký ubožák, o kterého bych si normálně neopřela ani kolo

Když dokonalý muž ze seznamky přišel na osobní schůzku, bylo to něco příšerného. A ještě se divil mé reakci a zdál se být dotčený. Tohle chování jsem nechápala a po této zkušenosti jsem hned po příchodu domů profil ze seznamky smazala. A proč jsem si ho zakládala? Stejně jako řada jiných žen. Chtěla jsem se seznámit a současná doba spojená s řadou opatření nahrává tomu, že nejlepší možnost je právě online, s domluvou osobní schůzky.