Trocha alkoholu pomůže s učením cizích jazyků i výslovností. Postačí půllitru piva!

O tom, že alkohol rozbíjí ledy a uvolňuje zábrany, se ví odedávna. Lidé jsou uvolněnější po sklence alkoholu a nikdo nepochybuje, že střídmé pití piva nebo vína může mít dokonce příznivé zdravotní účinky. Podle výzkumů provedených australským a novozélandským institutem národního zdraví může mít mírné pití alkoholu vliv i na učení jazyků a zvýšení psychologického efektu při jejich učení. Proč byste si měli dát sklenku vína?

Krásně měkoučké a provoněné prádlo? Vyrobte si doma vlastní aviváž!

Milujete měkounké ložní prádlo? Rádi se utíráte do navoněných ručníků? Rádi byste používali aviváž, ale odrazuje vás množství chemikálií obsažených v prodávaných výrobcích? Není nic snazšího než se inspirovat našimi tipy na výrobu domácí aviváže bez použití chemikálií, zato s vůní podle vaší preference. Jak na to? 1.     Aviváž z kondicionéru Jednou z možností je vyrobit domácí aviváž za použití kondicionéru na vlasy. Pro výrobu budete potřebovat: 400 ml kondicionéru na vlasy;1 l bílého jablečného octa.

Víte, že se dají vejce zmrazit? Zkuste jednoduchý trik

Možná to nevíte, ale i takové vejce můžete jednoduše zmrazit a mít tak k dispozici pro pozdější využití. Jeho chuť je po vytažení z mrazáku téměř stejná jako když koupíte čerstvé.  Ukážeme vám postup krok za krokem  Stačí každé vejce rozklepnout do tvořítek na led. Pokud využijete bílek a žloutek zvlášť, rozdělte je již při rozklepávaní. Poté vejce vložte do mrazáku a počkejte asi dvě hodiny, dokud neztuhnou.

Objevte svoji správnou barvu podle zvěrokruhu – 2. Díl

V tomto článku navážeme na předchozí díl, kde jste se mohli dozvědět o barvách, které se hodí k prvním šesti znamením zvěrokruhu. Dnes si popíšeme ty zbývající a vy se opět dozvíte: jaká barva je pro vás ta pravájaké barvy rozhodně nevybírat Váhy Váhy, znamení, které se snaží držet vše v neustále rovnováze a harmonii. Pokud jste zrozenci tohoto znamení, vybírejte pastelové odstíny, zejména zelenou, bílou a žlutou.

Objevte svoji správnou barvu podle zvěrokruhu – 1. Díl

Věděli jste, že každé ze znameních zvěrokruhu má svoji barvu? Pokud chcete vědět: jakými barvami se obklopovatjakým barvám se vyhnoutjaké zvolit odstíny oblečení  čtěte dále. Beran Ohnivé znamení, ke kterému se hodí odstíny červené barvy, to posiluje vaši osobnost. Pokud si obléknete červené oblečení, nebude mít problém vyjádřit své názory, které jsou mnohdy dost smělé. Potřebujete-li se uklidnit, zvolte pak protikladnou ledovou modrou nebo zelenou. Vyvarovat byste se měli černé.