22261217

„Pozvala jsem si ho domů. Když navštívil toaletu, měla jsem jasno. Tohoto muže už nikdy vidět nechci,“ říká Gabriela

Musely bychom s někým žít dlouhé roky, abychom ho poznali dokonale. A stejně by hrozilo, že před námi bude něco tajit. Jsou ale věci, které se dají odhalit poměrně rychle. Třeba to, jaké má člověk hygienické návyky.

I když někdo působí na první pohled dokonale, dříve nebo později se ukáže, že jsou věci, které mi na něm nesedí. Taková je moje zkušenost a můj příběh s novým objevem. Po několika schůzkách jsem si myslela, že je to ten pravý. Byl ve všech ohledech dokonalý a já jenom těžko hledala, zda má nějaké ty mouchy, tedy špatné vlastnosti. Jednu jsem ale nakonec přece jenom našla. Bohužel tu nejhorší.

Vypadal dokonale, než šel na toaletu

Radek byl ve všech směrech gentleman a já mu zcela podlehla. Vypadalo to, že jsme si souzeni, ale to se nakonec změnilo. Vše nám spolu delší dobu klapalo. Tak jsem se rozhodla, že ho pozvu ke mně domů na víkend. Ještě že jsem to udělala takto brzy, jelikož díky tomu nebylo tak těžké ho následně vyhodit a dát mu kopačky. Ale může si za to sám, jelikož každý slušně vychovaný muž by snad měl vědět, co se na toaletě dělá. Zvláště na té, která mu nepatří.

Několik návštěv na daném místě a vždy překvapení

Nejhorší bylo, že se nejednalo jenom o jeden omyl. Já jsem vůbec nechápala, jak je možné, že takto se může muž, který je na návštěvě u své partnerky, chovat. Byl u mě celý víkend a na toaletě byl několikrát. A vždy když jsem šla po nějaké době já, tak jsem zde po něm našla nějaké překvapení. Dokážu být tolerantní, ale vše má své jasné meze a jsou věci, které mi jsou opravdu proti srsti.

Ještě teď se mi zvedá žaludek

Ještě nyní, když si na to vzpomenu, se mi z toho zvedá žaludek. První bylo nesklopené prkénko. To přitom považuji za standard. Mám na mysli celé víko, které brání tomu, aby při splachování kapky cákaly mimo mísu. Další návštěva toalety byla spojena s nálezem drobných kapiček moči na prkénku. To už se mi zvedal žaludek. A když jsem potom po jeho velké potřebě zjistila, že ani nepoužil štětku, nazvala jsem ho prasetem a vyhodila. Už nikdo ho nechci vidět. Toaletu jsem raději komplet vydezinfikovala, jelikož netuším, co vše se zde ještě odehrálo. Raději na to nebudu ani myslet, tato zkušenost bohatě stačila.

Zdroj: Autorský text, emailový příspěvek