Zamilované dárky nemusí být nudné. 4 tipy na valentýnské překvapení

Hodláte oslavit Valentýna se svou drahou polovičkou, ale nevíte, jakým dárkem letos překvapit? Vykročte zamilovaným krokem sebejistě, máme pro vás tipy, které vaše dilema spolehlivě vyřeší. Zapomeňte na květiny a bonboniéru, tento rok 14. února rozhodně zabodujete. Zde jsou 4 naše tipy na nezapomenutelné valentýnské dárky, které vám pomohou vytvořit vzpomínky, jež budou trvat déle než jedno valentýnské odpoledne. Spojte se stylově, řekněte to originálním tričkem Možná si teď říkáte: Cože, tričko? To má být ten originální dárek? Jenže my nemáme na mysli jen tak ledajaké tričko. Zapomeňte na obvyklé dámské a pánské kolekce triček.

Make-up a cestování aneb Jak si efektivně zabalit na cesty?

„Bronzer, opalovací krém, řasenka, BB krém… Na co jsem ještě zapomněla? A kam to všechno dám?“ Možná to znáte. Pokaždé když se chystáte na cesty, přemýšlíte, co všechno si ze svého kosmetického arzenálu vzít s sebou. Poradíme, jak se efektivně zabalit, aby se vám pod tíhou zavazadel nezlomila záda a zároveň netrpěla vaše čančavá dušička. Kosmetická taška a zmenšeniny oblíbených produktů V žádném případě nepodceňujte malý zázrak v podobě dobře navržené kosmetické tašky. Vždy volte takovou, která je rozčleněná, a vy si tak můžete uspořádat veškeré produkty do přehledných celků. Bojíte se, že se vám během přepravy něco nerozbije?

Vkusné kozačky přivábí pohledy jako magnet

Je libo vyšší, nižší, či polo? Nemáme na mysli pizzu, ale kozačky! Tyto zimní boty zaženou hlad vašich nožek po teple a pohodlí. Jejich vysoká dávka stylu navíc vybrousí vaše outfity k dokonalé symbióze. Dopřejte tedy svým nohám bohatou hostinu a nazujte do chladných dnů dámské zimní kozačky!  Ženy a kozačky, to je oblíbená a osvědčená kombinace. Pokud ve svém botníku nemáte dámské kozačky, určitě si aspoň jedny do sbírky pořiďte. Tyto boty totiž rozhodně nezůstanou nevyužity. Jen si zapamatujte malé doporučení. Obecně se kozačky nosí spíše ke slim či skinny kalhotám.

Jedinečné místo k bydlení v Praze? Klamovka oslovuje blízkostí centra i zelení!

Čas od času se objeví na realitním nebi perla nabízející komfort bydlení ve skvělé lokalitě. V současnosti je takovým případem vznikající developerský projekt Vilapark Klamovka, který osloví zájemce toužící zůstat v metropoli, ale nesnesou život na betonovém sídlišti. Za výstavbou osmi bytových domů stojí renomovaná společnost Metrostav Development, která se pyšní úspěšnými realizacemi po celé Praze. V tomto případě zacílili odborníci na jedno z nejzajímavějších míst v celé metropoli – Klamovku. Své vysněné bydlení zde najde 117 šťastlivců, budete mezi nimi? S výhledem na město? Ano!

Děti a angličtina? Dokonalá kombinace, při které nesmí chybět přirozenost

Co by rodiče neudělali pro své děti? Všichni touží předat další generaci to nejlepší a k tomu jí dát takové podmínky, aby měla každodenní život snazší. Cestou budoucnosti jsou cizí jazyky, zejména dobrá znalost angličtiny, která otevírá dveře k dobrému zaměstnání i ke šťastnému osobnímu životu. Ale kdy začít? Se vstupem na základní školu či dříve? Podle nejnovějších studií se mohou děti učit cizím řečem takzvaně od plínek, stačí dodržovat jednoduchá pravidla. Jakým způsobem výuka probíhá? Bez nátlaku a zbytečného drilu Řekni, opakuj, napiš.

Mikrodovolená v zimě? Karlštejnsko je na krátké úniky ideální!

V zimě vévodí většině domácnostem televize a sociální sítě. Po dlouhých hodinách před obrazovkami jistě potěší malý únik do přírody. Kam se podívat a prožít krátkou rodinnou dovolenou? Skvělým místem je Český kras, který se rozkládá jen nedaleko za Prahou. Lokalitě vévodí hrad Karlštejn, ale oblast nabízí mnohem více než jen návštěvu starobylé památky, kam směřují davy českých i zahraničních turistů. Co podniknout během dnů volna v průběhu zimy v této chráněné krajinné oblasti? Hrad ve sněhu Pohled na zasněžený Karlštejn je úžasný, stejně jako procházky v jeho okolí.

S vyhříváním na lyžích celý den

Lyžování, či pobyt na horách obecně, neztrácí na oblibě. Nutno ale říct, že zážitek někdy kazí špatné oblečení, kvůli kterému člověk není v teple. I to se dá ale díky modernímu přístupu snadno vyřešit. Oblečení je základ Oblékání na hory vyžaduje promyšlený přístup, protože počasí v horských oblastech může být nepředvídatelné a často se rychle mění. Základem je vrstvení, které umožňuje snadnou adaptaci na různé podmínky. První vrstva by měla být vyrobena z materiálu, který dobře odvádí pot, jako je merino vlna nebo syntetické tkaniny. Tato vrstva udržuje tělo suché a zabraňuje podchlazení.