Feminela.cz Agslunecnice Cz Nahledovy

Inzeráty se to hemží, najít kvalitní chůvu je ale problém!

Chůva v rodině v mnohém pomůže. Může fungovat jako doprovod dětí do školky, školy či na kroužky, hlídat děti, když si chcete udělat romantický večer ve dvou, nebo i každý den, než přijdete z práce. Jenže najít osobu, která odvede svou práci na jedničku, není tak lehké, jak se na první pohled může zdát. Konkurence je obrovská, hlídání nabízí kde kdo. Jedno řešení nad ostatními vítězí a naštěstí je dostupné okamžitě. Využijete ho ke spokojenosti své i dětí?

Proč se nevyplácí hledat přes soukromé inzeráty

V drtivé většině nabízí hlídání dětí studentky či mladé maminky, které si tím chtějí přivydělat, což je hlavním kamenem úrazu. Hlídání chápou hlavně jako snadný zdroj peněz, to se odráží na jeho kvalitě. Taková paní na hlídání nemá moc co nabídnout. Problém má i s flexibilitou. Jen málo studentek je ochotných vstát brzy ráno, nebo hlídat nemocné dítě. Navíc funguje na „dobré slovo“, takže se lehce může stát, že ve smluvený čas nepřijde a vy rázem budete řešit složitou situaci, protože se o děti nebude mít kdo postarat. Problém je i v množství. Inzerátů jsou tisíce, prokousání se jimi trvá dlouhé hodiny a výsledek není nikdy jistý. Více se o úskalích takového hledání dozvíte zde.

feminela.cz_agslunecnice_cz_01

Řešení, které nabízí jistotu!

Mnohem jednoduší je, pokud vsadíte na hlídání dětí zprostředkované agenturou. Ta zaměstnává chůvy, které mají zkušenosti s hlídáním a o dítě mají zájem. Setkáte se s profesionalitou, bude se to zamlouvat vám a hlavně dětem. Chůva na hlídání dětí se stane součástí rodiny a pomůže vám lépe zvládat všední starosti. Výhodou je, že se jedná o smluvní vztah. Paní na hlídání si jednoduše nemůže dovolit být nespolehlivá!

Hlídání v praxi

Ukázkou perfektně zvládnuté práce i organizace je hlídání dětí od Agentury Slunečnice. Nabízí své služby v Praze blízkém okolí. Hlídání nabízí v několika formách: krátkodobé, dlouhodobé, doprovod dítěte, hlídání při nemoci, v noci a také v cizím jazyce. Výhodou je hlídání na zkoušku, kterého můžete využít při dlouhodobém hlídání. Chůva chodí do rodiny 2 dny zcela zdarma. Je to z toho důvodu, aby byl dostatek času na vzájemné „oťukání se“. Pokud by chůva z jakéhokoliv důvodu rodině nevyhovovala, agentura zajistí jinou.