1334

Jarní trendy v manikúře si hrají s barvami. Pastelové tóny a květiny doplní celkový look

V každém ročním období existují zajímavé trendy, a to včetně manikúry. Každý rok se mohou trendy trochu lišit. Letos můžete vyzkoušet nové designy, které jste možná ještě nikdy neměly na svých nehtech. Jarní trendy pro rok 2024 připravily přehlídku krásných barev i vzorů. Vyzkoušejte jeden z následujících stylů a jistě nebudete litovat. Navíc budete vypadat velmi jarně a svátečně.

Pastelové barvy

Na jaře se objevují v přírodě nádherné barvy. Pastelové barvy, jako je světle modrá, růžová, lila nebo mátová vypadají na jaře dokonale. Pastelové odstíny budou působit velmi jemně a svěže. Zvolte si barvu, která bude nejvíce vystihovat vaši jarní náladu, a užijte si jemné barvy.

V jednoduchosti je krása

Minimalismus má své místo také u designů nehtů. Proužky, tečky nebo geometrické tvary jsou oblíbené bez ohledu na roční období nebo rok. Můžete je klidně spojit s pastelovými barvami. Získáte velmi unikátní a moderní design, který bude vypadat nádherně nejen na jaře.

2827
Zdroj obrázku: Freepik

Květinové vzory

Jarní nehty se bez květin neobejdou. Stačí, když si necháte na nehty udělat malé sedmikrásky, budete hned cítit jaro ve vzduchu. Jestli nemáte zrovna chuť na květiny, zkuste pořádat svou manikérku o ovoce. Také tyto vzory vám připomenou, že se blíží teplé měsíce a budete si moci užívat čerstvého ovoce. Jahody, citrusy nebo listy budou působit krásně.

Metalické prvky

Zlatá, stříbrná nebo bronzová vypadají velmi elegantně a dodají zajímavý prvek u jarních motivů. Použít je můžete na celé nehty, anebo jimi pouze doladit detaily na pastelových barvách nebo dokonce na květinách. Záleží pouze na tom, kolik odvahy na jaře máte.

Matný lak na nehty

Matný povrch bude vždy populární a můžete s ním vždy docílit velmi jemného vzhledu. Nebude působit agresivně a skvěle se hodí do kanceláře i na rande. Lesklý lak na nehty můžete použít jako drobný prvek na některé (nebo všechny) nehty. Vytvoříte tím naprosto unikátní design.

Zdroj: https://www.harpersbazaar.com/beauty/nails/g45085943/spring-2024-nail-trends/