Flat Lay Salmon Wooden Board

Mořské ryby nebo celer. Tyto potraviny působí jako afrodiziakum

Věděli jste, že váš sexuální vztah s partnerem můžete ovlivnit tím, co společně budete jíst? Mezi afrodiziaka patří mnoho potravin, které si denně dopřáváte. Pokud chcete mít úspěch v posteli, můžete se zaměřit na potraviny, které vašemu tělu dodají touhu. Nemusíte si přitom kupovat delikatesy nebo zázračné pilulky.

Pokud provedete změny ve své stravě, výsledky se brzy dostaví

Mořské ryby nebo červené maso zajistí, že budete chtít být s vaším partnerem v posteli častěji – což určitě ocení. Koupíte je v každém obchodě, hodí se k večeři, podpoříte tím své libido a navíc ani neohrozíte svou postavu. Jahody zlepší nejen náladu, ale také zvýší sexuální touhu. Nezatěžují žaludek, hodí se do ovocného salátu nebo jen tak na zobání k televizi. Jsou skvělým tipem, jak překvapit ženu na rande, pokud se rozhodnete podávat sekt nebo šampaňské.

Jahody jsou plné vitaminu C a zinku, tyto látky muži potřebují k tomu, aby měli kvalitní spermie, navíc jim dodají potřebnou energii k „výkonu“. Čokoláda patří mezi známé potraviny. Podporuje intimní sféru, ale jen pokud obsahuje aspoň 70 % kakaa. Zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu v mozku – tím pádem zvyšuje pocit štěstí a naopak snižuje stres.

Celery 318168 1920[1]
Zdroj obrázku: Pixabay

Celer patří mezi milostnou zeleninu

Již ve starověku věřili v sílu celeru – říká se o něm, že dodá mužnost. Má ale stimulační účinky také na ženy a jejich genitálie. Obsahuje éterický olej, zinek a hořčík. Přidejte celer do polévek nebo salátů a uvidíte, že se váš sexuální život změní. Funguje i v malém množství. Stejně jako meloun, který mužům dodává sílu díky citrulinu.

Je to sloučenina, kterou znají hlavně sportovci. Zvyšuje sexuální touhu a navíc meloun chrání proti rakovině prostaty. Avokádo je další potravina, která se hodí nejen do redukční diety, ale díky ní budete mít větší chuť na sex, který bude také kvalitnější. Avokádo odstraňuje únavu, dodá energii a sexuální apetit se zvýší hlavně u mužů.

Zdroj: https://www.webmd.com/sex-relationships/sex-aphrodisiac-foods, https://www.webmd.com/diet/health-benefits-citrulline, https://www.healthline.com/nutrition/celery-benefits-for-men, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5276711/, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3575938/, https://www.healthline.com/health/food-nutrition/foods-for-better-sex