Minicooper

Předvánoční úklid aut

Rozhodli jste se před Vánoci udělat velký úklid Vaší domácnosti a rádi byste si pozvali domů také nějakou firmou, která se zabývá čištěním interiérů? Pak Vás určitě nadchne nabídka společnosti Šachmat, která je v tomto oboru skutečným odborníkem. Společnost Šachmat Vám velmi ráda provede profesionální čištění, jak koberců, tak sedacích souprav a čalounění. Více informací naleznete také na této webové adrese www.sachmat.com.

Obrátit se na ni můžete také v případě zájmu o čištění interiéru aut. Čištění od společnosti Šachmat je postaveno na bázi takzvaného extrakčního čištění. Jedná se o tak zvané mokré čištění. Přičemž společnost Šachmat používá ke své práci osvědčené přístroje švýcarské značky Cleanfix. Nezbytnou součástí je použití také šetrných chemikálií. Někteří lidé sice o této službě uvažují, avšak obávají se toho, že by jejich koberce dlouho schnuly, avšak opak je pravdou.

Schnutí koberců a sedaček je velmi rychlé, ba dokonce schnou v řádu několika hodin. Další výhodou společnosti Šachmat jsou velmi nízké ceny a možnost čištění ve večerních hodinách a o víkendech. Nemusíte si tedy kvůli úklidu Vaší domácnosti brát v zaměstnání zbytečně dovolenou. Služeb společnosti Šachmat můžete využít, jak v Olomouci a jejím okolí, tak také v Brně. Úklid tak zvaně z gruntu je potřeba dopřát čas od času nejen Vaší domácnosti, ale také interiéru Vašeho automobilu. Také čištění interiérů automobilů vykonává společnost Šachmat pomocí extrakčního způsobu. S čištěním interiérů aut Olomouc budou z Vašeho čtyřkolého miláčka odstraněny veškeré roztoče i prach. Zbavit se tak velmi úspěšně můžete nejrůznějších alergií i onemocnění kůže.