Couple

Víte, že jsou muži rádi ve vztahu?

By: Dragunsk Usf

Fakt, že jsou muži ve vztahu rádi je možná překvapivé zjištění, ale je to tak.

Proč ale tomu tak je?

Ženy snášejí samotu, i když se to nezdá, mnohem lépe, protože se mohou vyplakat kamarádce na rameni, říct jí vše co mají na srdci, ovšem muži takoví nejsou a raději to v sobě dusí, než aby se někomu svěřili. Proto jsou raději, když jsou ve vztahu a funguje jim to. Samozřejmě každý je raději, když má u sebe někoho, kdo stojí po jeho boku a s kým může sdílet dobré i zlé. Nikdo asi samotu nevyhledává. Pokud je muž zadaný, je to pro něj motivace k tomu, aby o sebe dbal a aby si dával záležet na tom, jak vypadá. Žena mu samozřejmě věci vypere a vyžehlí a dbá o to, aby jí nedělal ostudu.

Pokud má muž přítelkyni, motivuje ho to k tomu, aby se měl na koho těšit. Pokud je zamilovaný, myslí na svoji lásku pořád a to i tehdy, kdy se má soustředit na úplně jiné věci jako je například práce, nebo škola. Díky tomu, že je zamilovaný, odbourává stres a cítí se šťastně. Kromě těchto faktorů je pro ně také nesmírně důležité to, že jim nechybí sex a také dobré jídlo. Proto se do vztahu vrhnou po hlavě. Při vidině pravidelného sexu jsou z nich úplně jiní muži, ze kterých se stávají muži klidnější, vyrovnanější a takoví, kteří nemají potřebu se hádat.

Vztah je věcí, která pomáhá každému

Láska je důležitá pro všechny z nás a pokud jsme v takovém vztahu, který funguje a my jsme v něm šťastní, pak máme pocit, že nám nic nechybí a celkově je to na nás znát. Být zamilovaný je neuvěřitelně krásná věc a lidé se v takových okamžicích chovají úplně jinak. Mají více elánu, spokojí se s kratším spánkem a dokážou si užít každý okamžik, kdy jsou spolu. Proto je velmi důležité mít u sebe někoho, s kým nám bude fajn. Muži mají rádi jistotu, i když se to na první pohled nezdá.