1780059876 Cf86153549

Co dělat, když láska odchází

1780059876_cf86153549Máte pocit, že vaše láska odchází pryč a vy byste ji chtěla zachránit? Samozřejmě, pokud milujeme, budeme se snažit dělat maximum proto, abychom toho druhého neztratili. Jak o svého milého bojovat a co dělat, abychom vztahu více neuškodili, ale naopak mu pomohli?

Pokud jste teprve na začátku vztahu a nejste si úplně jistá tím, co k vám partner cítí, tak se raději držte stranou a netlačte na pilu. Mohlo by se stát, že jej vystrašíte a on vám uteče. Nechte partnera ukázat vám, že vás má rád, jako prvního. To ale neznamená, že jej budete neustále odmítat. To rozhodně nedělejte. Odmítněte jej jednou, pokud vás někam pozve. Muži si za vás totiž dokážou neuvěřitelně rychle najít náhradu.

Jsou to lovci, a pokud neuloví jednu kořist, pak se vrhnou hned po další. Dejte muži svobodu a nebombardujte ho zprávami, hovory a podobně. Když se vám chvilku neozývá, ještě to neznamená, že vás nechal. Prostě má jen jinou práci a nemůže si s vámi momentálně psát. Dejte mu i volnost co se týká zábavy, ale mělo by to mít své hranice. Rozhodně ho nepouštějte neustále s kamarády ven, ale věnovat by se více, měl samozřejmě právě vám. Pokud ale přijde s tím, že jde na pivo s kluky, tak nehudrujte a v klidu jej pusťte. Sama taktéž občas vyrazte.

Nikdy neseďte doma a nečekejte na svého miláčka, ale bavte se i vy. Domácí puťky nejsou v kurzu. Muž musí mít pocit, že je ohrožen, aby o vás mohl bojovat. Což samozřejmě neznamená, že se na diskotéce hned s někým vyspíte, ale naopak se můžete bavit a nechat jej přemýšlet o tom, co asi děláte.

Mějte na vědomí, že pokud vám něco vadí na začátku vašeho vztahu, tak vám to později bude vadit ještě mnohem více. Proto se snažte to, co vám na příteli vadí eliminovat od začátku a upozorněte to ho na tuto špatnou vlastnost, nebo chybu.

1 komentář u “Co dělat, když láska odchází”

Diskuze je uzavřena.