White House Brown Cloth Arrangement

Teplo domova tvoří maličkosti. Hra s barvami i světlem místnost promění

Přemýšlíte, jak zateplit obývací pokoj? Nechcete investovat do nového topení nebo chcete šetřit? Pokoj si můžete zateplit a zútulnit mnoha jinými metodami, které vyjdou levněji a navíc budou také skvěle vypadat. Podívejte se na způsoby, díky kterým budou obývací pokoj nebo ložnice vypadat skvěle a vy se v nich budete cítit dobře. Teplo domova by se rozhodně nemělo podceňovat.

Jaké doplňky vám mohou pomoci?

Mezi oblíbené doplňky patří osvětlení. Je to věc, na kterou se často zapomíná, lidé si neuvědomují, že záleží nejen na vhodném typu, ale také umístění. Světlo přitom vytváří atmosféru v celé domácnosti. Vybírejte takové osvětlení, které místnosti dodá správný ráz podle toho, do jakého stylu ladíte byt nebo dům. Nesmíte zapomenout ani na svíčky, které dodají romantickou atmosféru a zároveň vám díky nim bude také tepleji.

Osobními doplňky toho uděláte mnohem více. Útulný domov je sen každého z nás, proto byste v něm měli najít předměty, které jsou pro vás důležité. Jako dekorace mohou sloužit nejen obrazy nebo fotografie, ale také dřevěné sochy nebo figurky. A jak vytopit chladnou místnost, ve které nechcete zase tolik topit?

Smiling Lady Smart Trendy Wear Is Sitting Armchair Smiling Sitting Relaxing Atmosphere Indoors
Zdroj obrázku: Freepik

Jak místnost vytopit běžnými doplňky?

Jestliže máte tmavší místnosti, máte mnohem více možností než u světlého interiéru. Pastelové odstíny doplní místnost a zároveň dodají domovu punc klidu a možnosti relaxace. Žlutá, oranžová nebo zlatá jsou velmi oblíbené barvy. Budou se hodit právě v tomto podzimním období, kdy v bytech trávíme mnohem více času. Jako doplňky pak můžete zvolit teplé koberce, obrazy nebo přikrývky.

U světlého interiéru je nutné myslet na to, že bychom do něj neměli dávat nic výrazného. Hustý koberec, sametové závěsy nebo podobné tipy jsou naopak vhodné. Zkuste také obyčejné lucerny laděné do vašeho stylu. Rostliny jsou další možností, jak můžete interiéru dodat nejen útulnost, ale budete se v ní cítit tepleji.

Zdroj: https://www.housedigest.com/983360/design-tricks-to-make-your-home-feel-more-warm-and-cozy/