úklid

Úklid domů Praha

stevepb / Pixabay

Dohodli jste se na domovské schůzi s ostatními majiteli bytů či nájemníky, že si necháte Vaše domovní prostory uklízet od profesionální úklidové firmy? Společnost ServiceCrew je pražskou osvědčenou úklidovou společností, která profesionálně uklidí veškeré obytné, komerční i průmyslové objekty.

Při spolupráci s úklidem domů Praha získáte jistotu, že Vaše nemovitost bude pravidelně velmi dobře uklizena. Přitom odvedená práce bude vždy odpovídat očekávané kvalitě. Úklidová společnost ServiceCrew umožňuje svým klientům vybrat si podle vlastních potřeb denní dobu pro úklid. Dříve než dojde k samotnému úklidu, navštíví Vás náš specialista úklidu, který s Vámi domluví veškeré potřebné náležitosti, na základě kterých provede úklid. Vše samozřejmě probíhá tak, aby především zákazník byl ten, který bude maximálně spokojen.

Zatímco u některých jiných úklidových společností, místy nevíte, kam mizí spotřeba čisticích prostředků a vody, uklízeči společnosti ServiceCrew při úklidu používá takové množství vody a prostředků, které odpovídá skutečné potřebě spotřeby. Více informací naleznete také na této webové adrese www.servicecrew.cz. Co se týče úklidu domovských prostor, je možné se s naší společností dohodnout na dvou možnostech úklidu.

První z nich je zametení a vytření společenských prostor, otření prachu z madel zábradlí a parapetů, zametení okolí popelnic a přístupových cest k popelnicím, zametení a vytření výtahové kabiny a v neposlední řadě umytí ovládacích panelů výtahu. Tento typ úklidu úklidové firmy Praha 4, pokud není dáno jinak, provádí jednou týdně. Dvakrát ročně je možné se domluvit na mytí oken a vstupních dveří do společenských prostor, mytí osvětlovacích těles, zábradlí, zvonků, vypínačů a poštovních schránek.