Guptill House In Sarasota Florida

Získejte lepší přehled o správě nemovitostí

By: Trish Hartmann

Zabýváte se správou domu a rádi byste tuto službu zefektivnili? Obraťte se o pomoc na společnost Parkers, která je odborníkem na správu majetku. Společnost Parkers má mnohaleté zkušenosti se správou nemovitostí u společenství vlastníků jednotek a bytových družstev. Na společnost Parkers se můžete obrátit, jak v případě zájmu o komplexní služby v oblasti správy nemovitostí, tak dílčí v případě zájmu o dílčí službu.

Společnost Parkers zajišťuje, jak přímou správu v hlavním městě České republiky, tak vzdálenou správu domů v dalších městech České republiky. V hlavním městě České republiky využívají služeb například Správa nemovitostí Praha 3.V této části Prahy se jedná o domy na ulici Pod Javorem, Příběnická, Koněvova, Chrudimská a Basilejské náměstí. Vzdálená správa v rámci České republiky zahrnuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh a online služby. Cena této služby činí od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. S koupí služby IFM 24 získáte nástroj pro sdílení informací ve Vašem SVJ, interaktivní nástěnku, diskusní fórum, sklad dokumentů, přehledné kontakty na vlastníky, tiskové sestavy, knihu pošty i další funkce. Službu IFM 24 si můžete během půl roku vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda o ni máte skutečně zájem, nebo ne. Více informací naleznete na této webové adrese www.svjonline.cz.

Kromě administrativních služeb zajišťuje společnost Parkers také technickou a ekonomickou správu. Veškerá činnost, kterou společnost Parkers provádí, je v souladu s příslušnými zákony a předpisy. Těšit se můžete také na osobní přístup, se kterým tato firma přistupuje ke každému zákazníkovi.