Feminela.cz Svpojistovna Uvodni

Živly či zloději? Klídek, stačí mít dobrou pojistku!

Požár nebo velká voda v domě? Úder blesku či snad vandalismus? A co teprve zloději, kteří mohou během vaší dovolené vybílit domácnost do posledního cenného kousku? Ve všech těchto případech pomůže dobře zvolená a správně nastavená pojistka, která uhradí vzniklé škody. Kvalitní pojištění nabídne ještě více, například zámečnické služby či elektrikářské práce v nouzi, také asistenční infolinku s pomocí 24 hodin denně.

Jistota v nesnázích

Nemít majetek pojištěný? Zhola šílenost! Pojištění domácnosti je naprosto zásadní pro klidný život, protože nesnáze nebo nepředvídatelné události se nevyhýbají vůbec nikomu. Nadto k nim dochází vždy v nejméně vhodnou dobu. Přijít o všechno kvůli ušetřeným pár stovkám ročně? To by si měl každý rozmyslet, než vyřkne větu: „Já pojištění nepotřebuji, je zcela zbytečné, vždyť mi stejně nic nedají.“

Správné identifikační údaje

V současnosti je sjednání pojistné smlouvy nadmíru snadné. Pojištění domácnosti se může uzavřít po internetu jen na základě zadání správných identifikačních údajů o vlastníkovi nemovitosti. Přesná adresa včetně orientačního a popisného čísla je klíčová, následně se vyplňují jednotlivé kolonky o pojistníkovi. U SV pojišťovny se nemusí ani oceňovat majetek, pojistná částka se vypočítává paušálně na základě udané obytné plochy v metrech čtverečních. Minimalizuje se tím způsobem rovněž riziko podpojištění.

Feminela.cz Svpojistovna 01

V klidu při běžných činnostech

Tím výhody pojištění domácnosti rozhodně nekončí, protože pojistka Bezpečný domov PLUS zahrnuje současně pojištění osobní odpovědnosti. Je v ceně a rozhodně se vyplatí takovou pojistku mít, protože kryje vámi způsobené škody při každodenních činnostech. Typicky se hradí z této pojistky vodovodní havárie, kdy praskne přívodní hadička u vás v bytě a poničí uniklou vodou vybavení jednotky pod vámi. Může se ale hodit i na dovolené při lyžování, kdy nechtěně vy nebo někdo z členů rodiny srazí jiného lyžaře a je potřeba uhradit náklady na jeho léčbu.