Nehty

Chcete působit dokonale? Nalakujte si nehty!

Nejen v čase vánočním, ale také kdykoli během roku chceme vypadat dokonale. Volíme krásné šaty, vysoké podpatky, účesy, na kterých mohou ostatní oči nechat… K tomu, aby byl váš vzhled a celkový dojem dokonalý, výborně dopomohou nalakované nehty. Jestliže se zamyslíte, jistě si vzpomenete na okamžik, kdy jste měli možnost potkat ženu s krásnými nehty. Zajímavý nemusí být jen tvar a délka nehtů, ale i barva laku na nehty, což umožňuje zaujmout každou rukou ženy.

MusicTobi / Pixabay

Laky na nehty s elegancí

Vybírejte si především laky na nehty s leskem. Mnohem lépe totiž působí lak, který je po zaschnutí krásně lesklý a výrazný, než ten, který je matný. Matnost jej znehodnocuje a není tak jasný, sváteční a výrazný.

Ať už máte rády rychlost zasychání, nebo si klidně uděláte čas na manikúru v době půl hodiny, jistě oceníte rychleschnoucí laky. Jsou výborné v tom, že už po krátké chvilce s nimi můžete běžně pracovat, nebo se oddávat přáním dětí či zvednou telefon…

Barvy, barvy, barvy

Nebojte se pestrosti a rozmanitosti barev. Právě laky na nehty dokáží velmi podpořit váš celostní outfit, stejně dobře, jako jej můžete sjednotit s kabátem, bundou, svetrem, šátkem nebo číkoli jiným, co se chystáte obléknout. Jestliže se chystáte na slavnostní událost, vybírejte laky v tmavších barvách, ať už boudou v provedení do červena, zelena, modra, černa nebo třeba hněda. Tmavší barva je vždy vážnější, než světlá. Ta naopak podpoří lehkost, romantiku, neutrálnost nebo veselost.

Kolik utratíte?

Nemusíte mít obavy, že v drogerii necháte za lak na nehty majlant. I známé kosmetické společnosti přináší měsíc co měsíc lákavé akce, díky nimž utratíte za lak na nehty úsměvnou částku. Naopak to, jak se vám zvedne sebevědomí a jak budete vypadat dokonale, je doslova k nezaplacení.

Nenechte se vláčet obyčejností a šedostí. Jestliže si nalakujete nehty, budete se cítit mnohem lépe, budete výraznější a především budete působit naprosto udržené a připravené do práce, na schůzku či pracovní meeting.