Engystol Na Imunitu

Nezapomeňte na svou imunitu

engystol-na-imunitu

Zaplatili jste si vytouženou a poměrně drahou zimní dovolenou na horách? Pak jistě také sledujete s obavami, když někdo z vaší rodiny začne pokašlávat či posmrkávat.

Snažíte se svou rodinu chránit před nachlazením, jakýmkoliv ofouknutím a dostáváte pod tlak sebe i členy své rodiny, kteří se mají rodinné dovolené zúčastnit? Není to zrovna nejvhodnější řešení. Může se stát, že vás toto počínání vyčerpá jak po fyzické, tak po psychické stránce jako první osobu v rodině.

Uvolněte se, zapomeňte na starosti a rozhodně si zakažte představy o tom, že jste schopni na týden, kdy máte dovolenou zdokonalit svět kolem sebe. Pokud se vám to povede, si připusťte, že nikoho nezměníte a chřipka a kašel i rýma jsou běžnými a bohužel i reálnými problémy, které se dají přežít i na rodinné dovolené. Stačí jen trošku přizpůsobit režim. Je prakticky jedno, kde se z chřipky léčíte vy nebo rodinný příslušník.

Jak na prevenci, která nebude hysterická a kontraproduktivní? Důležité je být prohřáty zvenčí i zevnitř. Základem je dostatečné oblečení. Ideální je obléknout se do vrstev, jako cibule. Začněte termoprádlem a skončit teplou bundou. Nejvíce tepla nám utíká na hlavě, nezapomeňte tedy ani na čepici a také rukavice. Na vnitřní vyhřátí je ideální horký čaj se zázvorem a skořicí či citronem a medem. Vyvarujte se však čerstvých citrusových plodů, které naše tělo spíše ochladí.

Hledáte účinný prostředek na zvýšení imunity celé rodiny? Sáhněte po jednom přípravku, který je určen pro celou rodinu bez rozdílu pohlaví a věku. Zapomeňte na nákupy jednotlivých přípravků pro každého. Vyzkoušejte například Engystol, který umí aktivovat imunitu u virových onemocnění, především u dýchacího ústrojí, nejčastějších chorob spojených s katarem horních cest dýchacích. Patří mezi přípravky, které jsou velmi účinné na opary, zvyšuje obranyschopnost organismu v zátěžových situacích jako je nástup dítěte do školky, změna prostředí či kolektivu.

Hlavní výhody? Zvýšení odolnosti je možné využít u celé rodiny, nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky a je vhodný i pro novorozence. Užívat jej mohou kojenci, menší děti i dospělí a to dlouhodobě.

I přes užívání Engystolu můžete onemocnět, ale případná viróza bude mít jen lehký průběh, bude kratší a bude mít jen lehčí příznaky.

Dávkování: používá se obvykle 3x denně, kdy se 1 tableta nechat rozpustit v ústech, profylaxe u dětí před zátěžovým prostředím – doporučená dávka je 2x denně 1 tableta po dobu 4-6 týdnů.