Young Girl Measures Her Breasts With Tape

I ženy s velkým poprsím se mohou oblékat sexy a cítit se dobře

Vhodné cvičení, kvalitní spodní prádlo a také vychytávky, které mohou dopomoci k tomu, že bude větší poprsí v pohodlí a budete vypadat dobře i ve vyšším věku. Co mají dělat ženy, které mají kypřejší tvary? Vhodné bude oblečení, které bude nejen pohodlné, ale dá vyniknout jiným přednostem.

Velká prsa potřebují jinou péči

O větší prsa se můžete postarat nejen kvalitním spodním prádlem, ale také cvičením. Bohužel ženy kypřejších tvarů mají mnohdy problém sehnat nejen kvalitní, ale také pohodlné oblečení. Většina žen proto sáhne po obyčejných tričkách a legínách a mají hotovo. Je to ale velká škoda, protože i ženy s větším poprsím se mohou oblékat elegantně a sexy.

Můžete si pomoci dámskými kliky nebo zkusit obyčejné zapažování a předpažování rukou. Je to velmi jednoduché cvičení, které můžete dělat kdykoliv během dne a nepotřebujete k němu žádné pomůcky. Poprsí a jeho okolí si můžete také masírovat, což vám pomůže k pevnější pokožce a lepšímu vzhledu. Podstatou ale bude nošení kvalitního prádla, které poprsí zvedne.

Zdroj obrázku: Freepik

V některých zemích už najdete velký výběr

U nás ještě nenajdete tak pestrou nabídnu prádla po větší prsa, ale ze zahraničí si můžete objednat krásné kousky, které budou slušet i ženám s většími prsy. Mnohdy se za své vnady stydí, ale to je proto, že neví, jak je nosit. Pokud tápete v tom, jakou máte velikost podprsenky, nebojte se poradit se s odborníky. Plnoštíhlé ženy by si měly vybírat podprsenky se širšími ramínky, na kterých se rozloží celá váha.

Takové ženy by měly v podprsence také spát, je to pro ně vhodnější. Nebudou je ze spaní bolet záda a uleví se také jejich prsům. Vhodné bude koupit si kvalitní polštář, ale také spodní prádlo, ve kterém budete spát a nebude nikde tlačit. Můžete zkusit i různé masáže pomocí peelingu, který nastartuje krevní oběd a zbaví strií a dalších kosmetických nedokonalostí.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/womens-health/large-breasts