Feminela.cz Vilapark Uvodni

Jedinečné místo k bydlení v Praze? Klamovka oslovuje blízkostí centra i zelení!

Čas od času se objeví na realitním nebi perla nabízející komfort bydlení ve skvělé lokalitě. V současnosti je takovým případem vznikající developerský projekt Vilapark Klamovka, který osloví zájemce toužící zůstat v metropoli, ale nesnesou život na betonovém sídlišti. Za výstavbou osmi bytových domů stojí renomovaná společnost Metrostav Development, která se pyšní úspěšnými realizacemi po celé Praze. V tomto případě zacílili odborníci na jedno z nejzajímavějších míst v celé metropoli – Klamovku. Své vysněné bydlení zde najde 117 šťastlivců, budete mezi nimi?

S výhledem na město? Ano!

Rezidence Vilapark Klamovka se dělí na dvě části, přičemž vyšší bytové domy mají překrásný výhled na město, naopak nižší viladomy otevírají pohled do zeleně parku. Právě na jeho okraji se staví dva celky domů, které odděluje pěší stezka. Obě části nabízejí jednotky od garsonek po pětipokojové penthousy s terasou. Potěší také byty s rozlehlou předzahrádkou čítající až pět set metrů čtverečních. U ostatních bytů samozřejmě nechybí balkon či lodžie.

Perfektní lokalita

Je jen málo míst v metropoli, které jsou tak zajímavé jako pražská pátá část, konkrétně oblast v okolí parku Klamovka. Neskutečným benefitem je bezesporu dopravní obslužnost. Lokalita je výtečně dostupná městskou veřejnou dopravou i vozem, který se může zaparkovat na vlastní parkovací stání v podzemí. Podzemní garáže jsou za příplatek s ohledem na velikost místa. K některým bytům přináleží rovněž sklepní kóje, k ostatním si ji lze dokoupit. V okolí je veškerá sociální a občanská vybavenost.

Feminela.cz Vilapark 01

Obchody i zábava

Zajít nakoupit nebo do kina na nejnovější filmový trhák? Bydlení pro rodiny na Smíchově splní všechna přání. Tramvají je to z Vilaparku Klamovka jen několik zastávek do obchodního centra Nový Smíchov, kde jsou bohaté nákupní možnosti, ale také kinosály. Klamovka je zaslíbená i sportovcům, které jistě potěší sportovní kluby, hřiště nebo bazén na Strahově. Své si jistě najdou taktéž milovníci zábavy, protože pátá pražská část je domovem mnoha divadel a kulturních stánků.