Gloomy Caucasian Woman Cares About Personal Hygiene

Kupovat balení dámských vložek navíc může přinášet benefity. Dají se využít i jinak, než ženy běžně znají

Hygienické vložky jsou nezbytnou pomocí pro každou ženu v době, kdy prochází obdobím menstruace. Málokterá žena si však uvědomí, že tato nezbytná pomůcka se dá využít i jinak, než je běžné. Díky svému tvaru, materiálu, ale i savosti se může stát neocenitelným pomocníkem v mnoha situacích. A pokud není po ruce nic jiného, proč nesáhnout právě po tomto řešení, které se přímo nabízí.

Hlavním benefitem dámských hygienických vložek je jejich absorpce i možnost snadného umístění na místo, kam je potřeba. V tomto případě to ale nebudou kalhotky, nýbrž obuv. Pokud vás v létě trápí nepříjemné pocení chodidel, vylepte vnitřek boty dámskou vložkou. Nejen, že dopad bude mnohem měkčí, jakmile se zpotíte, odvede z vašich nohou vlhkost. Stačí ji pak jen měnit podle potřeby.

Při tréninku i krvácení

Jeden vynalézavý fitness trenér doporučuje použít pruh dámské vložky i během tréninku. Obyčejné čelenky mu totiž k zachycení potu nestačí, proto na ně zespodu nalepil dámskou vložku. Navenek není znát rozdíl, pokud vložku zastřihnete, ale díky svým absorpčním schopnostem už se nikdy nebudete muset potýkat s nepříjemným potem tekoucím do očí.

Dámské vložky jsou samozřejmě hygienické a sterilní. Navíc dokonale vsakují jakoukoliv tekutinu. To z nich činí výborný prostředek na krvácející rány, které nechceme obvazovat hadříkem. Daleko jednodušší, čistší a účinnější řešení je pokrýt postiženou část těla dámskou vložkou a nechat krev, aby se do ní vsákla. Pruh vložky můžeme také přelepit a zajistit leukoplastí místo obvazu.

Zdroj obrázku: Freepik

Výtok z bradavek i pocení

Mnoho maminek se během kojení potýká s nepříjemným výtokem z bradavek. Ten může promočit i podprsenku a zanechat na oblečení mokré skvrny, které jsou jistě v mnoha situacích nepříjemné. Ačkoliv jsou dnes k dostání speciální vložky do podprsenky, dobře vám poslouží i obyčejné dámské hygienické vložky. Jednoduše je nastříhejte na kusy dle potřeby a vložte do oblasti bradavek. Pokud se promáčí, jednoduše je vyměňte za nové a čisté.

Horko, stres nebo nervozita. To vše může způsobit nepříjemné pocení v podpaží, které nám na oblečení zanechává nepříjemně zapáchající skvrny. Ani ty nejlepší antiperspiranty někdy situaci nezlepší, proto byste měli vsadit na dámské vložky. Jednoduše je zevnitř oblečení nalepte do oblasti podpaží tak, aby absorpční část přiléhala k vašemu tělu. Vložky měňte podle potřeby, kdykoliv se cítíte být více zpocení.

Zdroj: Life Hacks