Happy Beautiful Woman Looking Sideways Excitement Girl Wearing Knitted Warm Hat Mittens

Módní kousky, které vám na podzim nesmí chybět

Už tu máme podzim a s ním i nástup chladnějšího počasí. Letní oblečení postupně končí uložené ve skříních a do zorného pole našeho zájmu vstupují oděvy, které nás zahřejí. Co se bude nosit letos v sychravých dnech?

Jednoduchost a elegance

Módní návrháři v druhé polovině roku 2023 vsadili na jednoduché a elegantní modely v neutrálních barvách. Na molech se procházejí modelky v business oblečení – úzká sukně s halenkou v černobílé kombinaci je toho příkladem. Jedná se o nadčasový oděv, se kterým nikdy chybu neuděláte. Když tento kousek oblečení doplníte trenčkotem, můžete směle vyrazit do ulic.

Široké džíny a sako

I když mnozí ještě stále s oblibou nosí skin džíny, stále více se do módy začínají prosazovat ty se širokými nohavicemi. Lze si k nim vzít sako, košili, halenku nebo tričko a outfit bude dokonalý. Do svého podzimního šatníku byste si rozhodně měli pořídit černý kabát ve stylu Wednesday. Pokud vsadíte na kvalitní vlněný materiál, vydrží vám tento kousek několik sezón.

Zdroj obrázku: Freepik

Podzimní květy i bílé košile

Bílá košile je osvědčenou klasikou, která by v šatníku také chybět neměla. Jestliže máte dojem, že vám bílá nesluší, volte smetanový odstín. Nebo si kupte květovanou halenku s výraznými květy podzimu v okrové i červené barvě. Jestliže se vám více líbí pastelové barvy, ani s nimi neuděláte žádnou chybu. Květy se nosí i jako ozdoba připnutá na oblečení.

Šála všude, kam se podíváš

Nezbytné jsou v podzimní módě i různé doplňky, kterými svůj outfit zvýrazníte. Prim zde hrají hlavně různě velké šály, které mohou s oblečením ladit nebo s ním být ve výrazném kontrastu. Záleží čistě na vás, čemu dáte přednost a co se vám více na sobě líbí.

Nosí se šály úzké i široké z různých materiálů. Kvalitní vlněné jsou osvědčenou klasikou, klidně si ale kupte z umělého materiálu, pokud ho rádi nosíte. Jeho výhodou je snadná údržba i hřejivost.

Zdroj: https://www.vogue.co.uk/fashion/article/autumn-winter-2023-fashion-trends