Feminine Young Attractive Brunette Woman Promote Dental Services Pointing Perfect White Smile Mouth Grinning Delighted

Zářivě bílý úsměv nemusí stát jmění. Přirozeně zuby vybělí oblíbené ovoce

Sněhově zářivý úsměv je snem každého z nás. Hodně lidí si kupuje speciální zubní pasty, bělicí pásky nebo chodí k zubaři na bělení. Ve skutečnosti můžete dosáhnout skvělých výsledků díky oblíbenému ovoci. Pokud máte rádi banány, můžete mít nádherně bílé zuby, aniž byste museli utrácet obrovské částky peněz. Jak na to?

Jak si vybělit zuby banánem?

Pokud chcete mít krásně bílé a zářivé zuby, můžete použít velmi jednoduchý trik s banánem. V první řadě můžete začít tím, že banány zařadíte do svého každodenního jídelníčku. Jejich pravidelná konzumace vám přinese mnohem více než jen bílé zuby, budete také mnohem zdravější. Po snězení banánu si nechte jeho slupku. Nevyhazujte ji, protože ji ještě budete potřebovat.

Rozdělte slupku na tři části. Jednu odneste do koupelny a zbytek dejte do lednice, abyste ji mohli použít během dalších dvou dnů. Díky tomu vám jediná slupka vydrží na bělení zubů celé tři dny. Jeden banán tedy stačí na tři dny a bude pečovat o nádherně bílé a čisté zuby. Použití je velmi jednoduché a zabere vám jen pár vteřin každý den.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak využít banánovou slupku k bělení zubů?

Před večerním čištěním zubů byste si měli důkladně vydrhnout zuby vnitřní částí banánové slupky. Zuby si potom nevyplachujte. Jen si je klasicky vyčistěte zubní pastou a potom si je vypláchněte čistou vodou. Jestli má být tato domácí metoda účinná, musíte ji opakovat tři dny po sobě. Potom na pár dnů vynechte a znovu proces opakujte. Uvidíte, že budete mít krásně bílé zuby.

Proč používat právě banány?

Banány jsou velmi oblíbené a sladké ovoce, které milují i malé děti. Na bělení zubů i pro konzumaci byste je měli zvolit, protože obsahují velké množství vitamínů a minerálů. Můžete se těšit na vysoký obsah draslíku a nízký obsah sodíku. Draslík a hořčík jsou hlavními minerály tohoto ovoce, které přináší zdraví lidem s vysokým tlakem.

Zdroj: https://www.credihealth.com/blog/how-to-whiten-teeth-with-banana/