Nová historická soutěž

By: Tax Credits

Na internetu najdete neuvěřitelné množství online her, které mají různé cíle. Některé mají jen pobavit a vyplnit volný čas, jiné zase slouží k tomu, aby nám poskytovaly nějaké zajímavé informace anebo abychom se my vzdělávali, tím že své vědomosti využijeme, takovéto hry jsou ty nejlepší, protože nám nejen vezmou čas, ale také nám něco přinesou.

Historická hra online

Někteří lidé se těší, že přijde nějaká nová verze další budovatelské hry, kde se vracíte do středověku a jiných historických období a stavíte si podle toho obydlí a podobně. Avšak opak je pravdou, protože půjde o historickou hru, u které budete potřebovat vědomosti, což rozhodně potěší milovníky historie.

Mohou zde využít nejen své znalosti z této oblasti, ale také se jim bude hodit, když budou znát naši zemí i z hlediska geografie. Hra po vás bude chtít vaše vědomosti a také to, abyste se dále vzdělávali, protože některé informace naleznete třeba v muzeích či v zámcích a podobně.

Jak tato hra funguje?

Princip této hry jsou soutěžní otázky z oblasti historie, na které byste měli správně odpovídat. A cílem je samozřejmě výhra. V této hře existuje výher hned několik. Hlavní výhrou je finanční hotovost, která může dosáhnout až půl miliónu. Peníze dostane člověk, který má jednak zlatou licenci (při stříbrné má poloviční částku) a jednak zodpoví posledních třicet otázek, pokud tyto otázky zodpoví soutěžící, kteří do hry vstupují jako tým, tak peníze budou mezi ně rozděleny.

Další výhrou může být výhra za doporučení hlavního výherce, která může dosáhnout až dvaceti tisíc. Výhru obdrží ten, který doporučí hráče, který má šanci vyhrát hlavní výhru. Výhru může obdržet dokonce až pět hráčů. A poslední možná výhra je ve výši deseti tisíc korun při zlaté licenci a tuto výhru může dostat prvních pět hráčů, kteří osobně doporučili hru nejvíce lidí, kteří se do této soutěže musí aktivně zapojit. Takže šanci vyhrát má i osoba, která nemá takový přehled v historii.

Jak se mohu do soutěže dostat?

První podmínkou soutěže je, že hraje pouze hráč, který je plnoletý. A také to, že nikdo nesmí zveřejňovat správné odpovědi na zadané otázky. Pokud vás tato soutěž zaujala, můžete se zde sami a jednoduše zaregistrovat. Stačí vyplnit základní formulář a poté zaplatit symbolickou částku ve výši sto korun, poté ještě zaplatíte čtyři sta korun a můžete začít hrát.

Pravdou je, že mnohé odradí právě tyto poplatky, ale na druhou stranu můžete mnohé vyhrát. A také někdo tyto peníze vloží do produktů jako je alkohol či cigarety, v takovém případě je rozhodně lepší je dát do podobných vědomostních her.

Vědomostní hry jsou ty nejlepší, protože těmi se učíme a v tomto případě můžete dostat nejen nové informace, ale také velmi zajímavou částku.