2149436735

„Pořídila jsem partnerovi chytré hodinky. Pomohly mi odhalit jeho nevěru a návštěvy nevěstince,“ přiznává Iva

Hodinky jsou dobrým pomocníkem k určování času. Ty chytré toho ale umí mnohem více. Neustálý monitoring denních aktivit ale může být někdy na škodu. Někdy tyto hodinky dokonce způsobí to, že naruší partnerské vztahy. Jak? Mohou odhalit nevěru.

Můj partner má rád moderní technologie a tak jsem se rozhodla udělat mu radost dárkem, o kterém jsem věděla, že si ho dlouho přeje. Sice měl takzvaný fitness náramek, ale ten uměl jenom základní funkce a byla jsem si jista, že kdybych muži dala nejnovější chytré hodinky známé značky, jistě bude ta nejlepší manželka pod sluncem. Tak jsem vybírala, a koupila.

Ohromná radost mého partnera

Když dárek ode mě rozbalil, a držel v ruce krabičku, tak už v tuto chvíli měl ohromnou, až nepopsatelnou radost. Bylo jasné, že jsem vybrala správně. Když je vybalil z krabice, ihned je začal různě nastavovat, párovat s telefonem a aktualizovat, aby mu sloužily přesně tak, jak potřebuje.

Nedal je z ruky

Že jsem koupila opravdu správně, mi bylo jasné od chvíle, kdy si muž hodinky zapnul na své zápěstí a vlastně je z ruky nesundal – kromě nutnosti nabíjení. A právě toto neustálé nošení se nakonec ukázalo jako ta nejhorší věc, kterou udělal. Kdyby se alespoň zamyslel a byl opatrný, nezničil by tento dárek náš vztah. Já bych žila v nevědomosti a těšila se stále z toho, jak nám doma vše funguje.

Hodinky uměly měřit tep a měly GPS

Model hodinek, který jsem koupila, byl vybavený jak měřením tepu, tak i GPS modulem, který zaznamenával polohu. Vše se následně ukládalo i do mobilní aplikace, se kterou byly hodinky spárované. A právě ta poskytla jasné důkazy, po kterých manžel přiznal věc, kterou jsem vůbec netušila.

Chodil do vykřičeného domu

Jednou mi můj muž se zájmem ukazoval, kolik toho denně nachodí, jaký má tep a další věci. Nijak výrazně mě to nezajímalo, ale najednou jsem si všimla pravidelných návštěv místa, které bylo na mapě zcela jinde než jeho práce či lokality, kde jsme byli na procházce. A tak jsem začala pátrat a nahlédla do jeho mobilu.

Aplikace spárovaná s hodinkami odtajnila věc, ze které jsem byla šokována. Na dané adrese sídlí vykřičený dům, chcete-li hampejz, ale znám i mnohá peprnější slova. A jelikož můj muž si nesundával hodinky ani tam, usvědčily ho jak v tom, že na toto místo chodí, tak v tom, že právě zde má pravidelně velmi vysoký tep. Z čeho, to mi vysvětlovat nemusel…

Zdroj: Autorský text, emailový příspěvek