Facial Peeling Mask Applying

Ovocný peeling z banánu, kiwi či jablka pokožce zachutná. Bude pevnější a sametově hladká

Dlouhý pobyt doma nesvědčí nikomu. Zvlášť v době pandemie bylo mnoho lidí zavřených doma bez možnosti vyjít na chvíli ven. Našemu tělu chyběla hydratace a vitaminy, a pokud jste se dostali do stádia, že pokožka ztvrdla, je nutné ji ošetřit například domácím peelingem, který si vyrobíte z ovoce.

Ovocný peeling odstraní z pokožky odumřelé buňky

Peeling může vaši pokožku regenerovat a také zlepšit její barvu. Po peelingu je nutné nanést vyživující mléko, protože pokožka potřebuje přijímat hydrataci, a tím pádem se rychleji vrátí zpátky do své kondice. V letních šatech pak budete vypadat mnohem přitažlivěji a budete se cítit skvěle. Použít přitom můžete různé druhy ovoce.

Banán pomůže například dekoltu. Vyživuje pokožku, zanechá na ní mastný, ale zároveň ochranný film. Používejte ho ale maximálně dvakrát týdně. Zralý banán oloupejte a nakrájejte ho na silnější plátky. Dejte je do mixéru a přidejte lžíci cukru a jedlého oleje. Zamíchejte a pastu naneste na suchou pokožku. Masírujte si tělo asi dvě minuty, poté nechte deset minut působit. Nakonec opláchněte vlažnou vodou.

Zdroj obrázku: Freepik

Jablko působí na stehna, kiwi pomůže na kůži na břiše

Po aplikaci peelingu z kiwi bude vaše pokožka pružnější, hladší a pevnější. Můžete si kiwi dát i na prsa, ale používejte ho maximálně jednou týdně. Stačí oloupat dvě kiwi, nakrájet je na kousky a rozdrtit v mixéru. Přidejte lžíci medu, cukru a kukuřičného škrobu, promíchejte a naneste na vlhkou pokožku. I tady masírujte tři minuty a opláchněte vodou.

Jablko bude skvěle fungovat na stehna, protože má detoxikační účinek. Vyživuje pokožku a zároveň ji napíná. Díky tomu bude vypadat pevnější. Peeling z jablka používejte dvakrát týdně. Na jemném struhadle si nastrouhejte dvě jablka, která nemusíte loupat. Přidejte do nich tři lžíce mletých ovesných vloček a počkejte několik minut, než kaše zhoustne. Peeling dejte na stehna a masírujte je. Opláchněte vodou.

Zdroj: https://www.schoenehaut.de/en/peelings/fruit-acid-peeling.php