Concerned Wife Being Sad About Family Problems

Poznejte signály, že váš vztah nemá budoucnost

Zamilovanost je krásná věc a právě léto je obdobím prázdninových lásek. I u těch je ale důležité nepřehlížet určitá znamení, která vám partner dává. Kdy je tedy dobré ze vztahu odejít a jak poznat, zda to s vámi partner myslí vážně? To a ještě daleko více se dozvíte v dnešním článku. Pokud chcete vědět více, čtěte dál.

Zaměřte se na konstantní vývoj

U vztahů je běžné, že se vyvíjejí. Nejdůležitější pak je, aby se vyvíjely konstantně. Přeci jen není úplně zdravé si s partnerem představovat celý život, pokud se znáte jen pár týdnů. Na druhou stranu není ale dobrý ani druhý extrém, třeba když jste spolu několik let a vztah se nikam neposouvá. V tomto případě je důležité si s vaším protějškem vyjasnit, co od vztahu očekáváte a v jakém časovém rozmezí. Může se totiž stát, že vaše drahá polovička jednoduše nechce, aby se vztah někam dál posunul. Poté byste s takovým vztahem neměli ztrácet čas, pokud vám nevyhovuje.

Zdroj obrázku: Freepik

Neztraťte sami sebe

Všimli jste si, že v podstatě pořád děláte pouze to, co chce partner? Chodíte na jeho oblíbená místa a i v restauraci si dáváte pouze to, co vám řekne? V tomto případě určitě zpozorněte. Může to být známka toho, že s vámi partner manipuluje. V takto nezdravém vztahu byste pak jistě zůstávat neměli. Vždy se snažte, aby byl vztah vyrovnaný.

Nepředstavil vás rodině? Možná to s vámi nevidí dlouhodobě

Zařazení se do světa a sociálního okruhu partnera je běžná věc, která se očekává. Kdy, to už je na posouzení každého. Pokud se ale partner představení kamarádům či rodině vyhýbá, může to znamenat, že to s vámi zkrátka nevidí dlouhodobě. Pokud vám jeho chování přijde podezřelé, nebojte se si o tom promluvit a problém vykomunikovat. V případě špatných zpráv aspoň nebudete ztrácet čas v nefunkčním vztahu. To samé platí, pokud se vám zdá, že váš partner něco skrývá třeba v mobilním telefonu.

Zdroj: https://www.lifehack.org/324797/8-signs-that-your-current-relationship-has-future