Heart 529607 1920

Proklepnout partnera před svatbou není na škodu, jsou věci které je nutné znát

Motýlci v břiše, chvění rukou a pocit dokonalého štěstí. Pokud tyto pocity znáte, gratulujeme, právě jste se bláznivě zamilovali. Láska hory přenáší. Ovšem nikdy bychom si neměli nechat zaslepit svůj rozum a ztratit schopnost logického uvažování. Právě to se některým lidem stává, když se zamilují. Přes pomyslné růžové brýle nevidí nedostatky a chyby svého partnera. Tyto drobnosti vyplují na povrch většinou až po letech a my se najednou nestačíme divit, s kým že to vlastně žijeme. Kvůli tomu se lidé v dnešní době tak často rozvádějí. Pokud se chcete tomuto drastickému kroku v životě vyhnout, naučte se včas rozpoznat varovné signály. Mezi stěžejní témata, ve kterých musíte mít se svým milovaným jasno, bezpochyby patří:

  • Finanční stránka manželství a rozdělení povinností
  • Sexuální život a děti
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Peníze, peníze, peníze

Nechceme působit jako materialisté, ale peníze jsou v životě prostě zásadní a je naprosto nezbytné, aby manželé v oblasti financí jasno. Je dobré vytvořit si určitý plán a domluvit se na kompromisech. Kdo a jak bude spravovat společný majetek, z čeho budete platit účty a zda společné úspory do něčeho investujete. Peníze samozřejmě nejsou v životě všechno, ale potřebujete je abyste zajistili své rodině obživu, střechu nad hlavou a alespoň slušnou životní úroveň. Kvůli sporům o finance skončilo nejedno jinak idylické manželství.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Dneska ne, bolí mě hlava

Sex je dalším materiálním prvkem, který ale dovede výrazně stmelovat manželství. A pokud se muž a žena v této oblasti nedovedou sladit, dokáže je i naopak velmi rychle rozdělit. Je zkrátka potřeba se nejprve velmi dobře poznat, než spolu začnete žít. Zjistit, jaká má ten druhý očekávání a snažit se o to, abyste oba byli spokojení. Nemusíte spolu skákat do postele každý den (možná tak první rok vztahu). Hlavní je, aby se váš partner necítil odstrčený a zanedbávaný.