Beautiful Girl Is Engaged Gym

S pneumatikou na břiše můžeme bojovat i pomocí kávy, skořice nebo olivového oleje

Pneumatika – takhle nelichotivě se mluví o břiše, které je plné tuku, a jeho majitel má několik kilogramů navíc. Existují náročnější, ale účinné metody, díky kterým se tuku na břiše lehce zbavíte, budete plní energie a dočkáte se i pochvalných komentářů od svých známých.

Pokud milujete kávu, víte, že kofein je dobrý stimulátor

Kofein, který se běžně vyskytuje v krémech nebo peelinzích, může snižovat objem tuku a umožní rozvoj nových buněk. Stačí vypít hrnek kávy, ale kávovou sedlinu místo vyhození použijte na masáž břicha a boků. Masírujte asi 2× týdně a po nějaké době byste měli vidět výsledky. Směs nanášejte nejlépe ráno a večer, protože kofein lépe pronikne do pokožky, která bude za několik týdnů vypjatá a nebudou stopy po celulitidě.

Další směsí, kterou si můžete vyrobit doma, je skořicová se zázvorem. Smíchejte pět lžic skořice, přidejte lžičku zázvoru (může být čerstvý nebo strouhaný), 2 lžíce medu a malinko tělového mléka, které běžně používáte. Směs dobře promíchejte a naneste na břicho a pas. Poté se omotejte potravinářskou fólií, nechte působit podle potřeby 30–60 minut a poté opláchněte teplou vodou. Nakonec naneste tělové mléko. Opakujte jednou týdně.

Postnatal Period Body Mother
Zdroj obrázku: Freepik

Břicho si můžete zpevnit pravidelnými masážemi

Pokud doma máte olivový olej, můžete ho použít na masáž břicha a boků. Ruku si položte na břicho a ve směru hodinových ručiček masírujte. Vytvářejte nejdříve malé kroužky, které postupně zvětšuje. Masáž dělejte tak dlouho, až pocítíte příjemné teplo na kůži. Můžete se masírovat každý den podle potřeby, po koupeli nebo na gauči u televize.

Bohužel ale samotné směsi nebo masáže stačit nebudou. Je nutné se vyhnout nezdravému jídlu, sladkostem, kouření a alkoholu. Nezbytné je také začít pravidelně sportovat. Dělejte ale jen to, co vás bude bavit a rozhodně necvičte každý den, protože tělo potřebuje čas také na regeneraci. Nedělejte si starosti s tím, že si občas dáte zákusek nebo si k televizi nasypete oříšky. Hubnutí je hlavně v hlavě, a pokud se jím budete stresovat, kýžený výsledek to nepřinese.

Zdroj: https://www.healthline.com/nutrition/coffee-increase-metabolism, https://www.medicalnewstoday.com/articles/320140, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC10181161/, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4061651/