Still Life Bra Lingerie

Tipy, díky kterým nebude podprsenka pod oblečením vyčnívat

Někdy mohou náš outfit narušit obávané viditelné linie podprsenky nebo ramínka. Naštěstí existuje několik jednoduchých triků a tipů, které můžete použít, abyste zajistili, že vaše podprsenka zůstane skrytá. V tomto článku vám přinášíme několik účinných způsobů, jak bezchybně skrýt podprsenku, abyste se mohli cítit báječně.

Správná, nebo žádná podprsenka?

Základ hladkého vzhledu začíná výběrem správné podprsenky. Vyberte si podprsenku s hladkými bezešvými košíčky a minimálními vycpávkami. Bezešvé podprsenky jsou vynikající volbou, protože jsou navrženy tak, aby poskytovaly hladkou siluetu a zabraňovaly jakýmkoli viditelným liniím.

Můžete zkusit také speciální nalepovací podprsenky. Tyto podprsenky přilnou k vašim prsům a poskytují podporu bez viditelných ramínek nebo pásků. Hledejte ale vysoce kvalitní přilnavé podprsenky, které jsou opakovaně použitelné a poskytují bezpečné uchycení. Skvělou volbu představují také zdobené braletky, které i navzdory tomu, že budou zpod vašeho oblečení vyčnívat, budou vypadat skvěle a celkový outfit s lezoucí podprsenkou bude působit jako záměr.

Zdroj obrázku: Freepik

Pokud jde o výběr barvy podprsenky, béžová je tajnou zbraní. Podprsenka, která přesně odpovídá tónu pleti, hladce splyne, takže je méně pravděpodobné, že bude prosvítat přes světlé nebo průhledné topy. Investice do dobře padnoucí béžové podprsenky je pro šatník zásadní. Pokud si ale troufnete, vyrazte ven bez podprsenky. Jedná se o nejjednodušší a nejpohodlnější možnost.

Zkuste tento trik

Místo investice do nové podprsenky nebo nákupu silikonových ramínek, která jsou sice průhledná, ale nikdy ne úplně neviditelná, vyzkoušejte tento trik s normální podprsenkou. Dobře se hodí jak k šatům s tenkými ramínky, tak k halenkám s odhalenými zády. Jak na to:

  1. Odepněte jedno ramínko od podprsenky a druhé odepněte pouze z přední části. 
  2. Zahákněte rozepnuté ramínko k oku háčku podprsenky. 
  3. Nasaďte si podprsenku a dbejte na to, aby se oba díly vzadu rovnoměrně překrývaly.
  4. Omotejte obě ramínka kolem hrudníku a vepředu pod podprsenkou obě ramínka spojte dohromady pomocí háčků.
  5. Nakonec ramínka utáhněte, aby dobře přiléhala k tělu.
Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/uk/fashion/style/news/a43415/how-to-stop-your-bra-from-showing/