Při výběru opalovacího krému pro děti hraje roli složení i stupeň ochrany

Zvolit pro dítě vhodný opalovací krém, který ho bude chránit po celé hodiny na slunci, není vždy jednoduché. Musíte myslet na mnoho kritérií před nákupem. Jinak investujete své peníze do produktu, který pro něj nebude dobrý a nebude ho efektivně chránit před UV paprsky. Řekněme si hned pět faktorů, které musíte mít v mysli při nákupu opalovacího krému pro dítě. Ochrana před sluncem V první řadě potřebujete dost vysoký SPF filtr. Při krátkém pobytu venku na slunci vám postačí SPF 30. Jestli chcete strávit venku celý den, zvolte SPF 50.

Fast vs. slow fashion: Jak je od sebe rozeznat?

Při nákupu oblečení se v současnosti hodně lidí (hlavně žen) dívá na to, odkud daný kousek pochází. Hodně se rozšířilo nakupování z druhé ruky, kterým dáte oblečení další život. Kromě toho můžete nakupovat také v rámci tzv. slow fashion, která přináší kvalitní kusy oděvů, které nevyrábí malé děti v zemích třetího světa. A právě to je pro mnoho lidí v dnešní době velmi důležité. Jak poznat, co máte doma v šatníku? Hlavní znaky fast fashion Značky, které produkují rychlou módu, se vyznačují hlavně rychlou výrobou. Během chvilky mají k dispozici obrovské množství oděvů, které dodávají do velkých řetězců po celém světě.

Proč a jak používat včelí produkty v kosmetice pro zdravou pokožku?

Včely nám přináší hodně produktů, které jsou velmi zdravé pro naše tělo. Nemusíte je používat pouze vnitřně. Velmi dobře vám poslouží také při péči o pokožku. První vám na mysl jistě přijde med, ale používat toho můžete mnohem více. Podívejme se, co přesně včelí produkty přináší do vaší péče o krásu a jak můžete používat dva z nejzdravějších a nejznámějších produktů. Co včely udělají pro naši pokožku? Nezáleží na tom, co přesně budete používat. Včely produkují látky, které mají hydratační a antibakteriální vlastnosti. Obsahují také velké množství antioxidačních látek, které chrání kůži před volnými radikály a stárnutím.

Růst vlasů podpoří vyvážený jídelníček a správná péče

Ženy i muži chtějí mít krásný a bohatý účes na hlavě. Bohužel ne vždy je to jednoduché, protože některým lidem rostou vlasy pomaleji než jiným. Velmi běžné je to hlavně v období těhotenství, po porodu, během menopauzy nebo jednoduše v pokročilejším věku. Růst vlasů můžete podpořit mnoha způsoby a většina z nich se zakládá jen na změně pár návyků. Jediné, do čeho musíte investovat své peníze, je pár kvalitních produktů. Jídlo pro bujnou hřívu Vyvážená strava a dostatek tekutin je hlavním prvkem, na který musíte myslet. Velmi důležité jsou vitamíny, minerály i bílkoviny.

Dobře vybraný nábytek balkon zútulní a vydrží i nepřízeň počasí

Máte-li u bytu balkon nebo u domu terasu, jistě si tam chcete dát nějaký nábytek. Malý stolek a pár křesel na sezení vám nabídnou skvělou možnost, jak si užít snídani nebo kávu na čerstvém vzduchu. Víte, jak vybrat nábytek na balkon? Musíte trochu více myslet na počasí a jeho skladování, protože ho nebudete mít na balkoně po celý rok. Podívejme se na hlavní prvky, které musí nábytek splňovat. Vybírejte podle materiálu Tohle bude asi nejdůležitější. Nejen kvůli designu, ale také pohodlí. Většina lidí si vybírá mezi dřevem, kovem, plastem a ratanem.

Chloupků na obličeji se můžeme zbavit pěti jednoduchými způsoby

Žádná žena nechce mít na obličeji nevzhledné chloupky. Naštěstí se jich můžete snadno zbavit, abyste měly znovu krásný a hladký obličej. Představíme vám pět klasických i alternativních metod, které vás zbaví všech chloupků. Nakonec je pouze na vás, kterou z nich využijete ve svém každodenním životě. Následující metody jsou ideální nejen pro obličej, ale na tuto malou plochu fungují skvěle. Pinzeta Tato kovová pomůcka je velmi přesná a přináší dlouhodobé výsledky. Musíte jen počítat s malou bolestí a dlouhou dobou, kterou vám tato metoda zabere. Na druhou stranu se nemusíte zabývat odstraňováním chloupků příliš často.

Sandály na klínku jsou pohodlné a sluší každé ženě

Sandály na klínku jsou jedním z nejmódnějších doplňků této sezóny. Ačkoliv byly dlouho považované za kýč, nostalgická vlna z 90. let jim vrací dávnou slávu. Sandálky na klínku jsou poměrně pohodlné, proto se nemusíte bát je nosit ani na delší procházky. Jsou také velmi ženské a umožňují skrýt některé nedostatky postavy. Klasika nikdy nezklame Absolutní klasikou jsou klínové sandály z látky, které se zavazují kolem kotníku. U tohoto modelu jsou prsty odhalené, oko přitahuje jednak vysoký klín, jednat pásky stočené kolem kotníku. Dalším modelem jsou tzv. espadrilky.