8. Marec Medzinárodný Deň žien Na Bsk

Jak poznám, že jsem pěkná

Nevíte, zda jste pěkná a ráda byste to poznala? Jak poznám, že jsem pěkná? Určitě sledujte, jak na vás reaguje vaše okolí a podle toho usuďte, jak na tom vlastně jste. Pokud se cítíte pěkná, tak z vás i krása samozřejmě vyzařuje. Děláte-li pro sebe maximum, tak to zcela jistě bude někde vidět.

By: Bratislavská župa

Máte-li dokonalý účes, make-up a styl, tak potom budete určitě pěkná a rádi se za vámi otočí nejen muži, ale i ženy. Vypozorovat jestli jste pěkná a svému okolí se líbíte můžete z reakcí lidí kolem vás. Pokud se s vámi muži rádi baví a koketují s vámi, tak je ten důvod asi to, že jste pěkná a líbíte se.

Jestli jste pěkná však můžete vypozorovat i z ženského chování. Pokud vidíte, že vás některá žena kopíruje a chce vypadat tak, jako vy, pak jste nejspíše skutečně pěkná a jste i vzorem pro ostatní, kteří se taktéž chtějí líbit. Stačí si všímat malých detailů, nikdo netvrdí, že vás ženy musí kopírovat od hlavy k patě.

Můžete je inspirovat jen jednou věcí a to buď účesem, make-upem, nehty, stylem oblečením a podobně. Pokud vidíte, že se vám chce někdo podobat, tak to určitě nebude proto, že se mu nelíbíte, ale naopak. Nejspíš jste pěkná. Pozor na to, abyste to s krásou nepřehnali. Některé ženy totiž ve snaze být pěkné zajdou až do extrémů a to se jim nemusí vždy vyplatit.

Můžete být pěkná, výrazná, zajímavá, ale rozhodně to nepřehánějte s výstředností. Pojem pěkná je individuální, ale určitě se najde spousta lidí, kterým se jako žena budete líbit, pak se také můžete setkat s lidmi, kterým se líbit nemusíte ani trochu. Je to normální, protože každý máme na slovo pěkná jiný pohled. Tady jde spíše o to, abyste se líbila většině, to by měl být váš cíl.