Obr6

Jak získat finance pro svou firmu?

V podnikání se často točí opravdu velké peníze. Potřebujeme investovat nebo se vymanit z dluhů? V tom případě je zde pro vás připravena hypotéka bez registru, která vyniká mnohými výhodami. Nezkoumají se registry, nevadí ani nízké daňové přiznání či exekuce.

Hypotéky bez registru

Spousta podnikatelů hledá možnost, jak získat finance pro svou firmu. Banky často své klienty odmítají, a to například kvůli špatným registrům. Pokud hledáte možnost, jak neřešit registry, pak zvolte hypotéku bez registru.

Tento výhodný finanční produkt může pokrýt veškeré vaše výdaje ve firmě. Sjednat si jej mohou pouze firmy a OSVČ čili podnikatelé. Peníze z takto získaného úvěru se musí vložit do podnikání. Můžete je však využít jakýmkoliv způsobem. Nakoupit movitý či nemovitý majetek, stroje a zařízení nebo naopak zvolit vyplacení se z dluhů. Pokud máte exekuce i na ty se dají finance použít, stejně tak jako na vyplacení zástav či refinancování půjček. Můžete s nimi zaplatit faktury, nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění a spoustu dalšího.

Pokud vás navíc banka již odmítla, pak to znamená, že zřejmě máte na svém kontě nějaký škraloup a jste zapsáni v registrech dlužníků. Pro vás je právě tato půjčka tím nejlepším možným řešením. Naše společnost se totiž specializuje na klienty, kteří již mají nějaké problémy či jiné finanční potíže. Proto vám velice rádi a ochotně pomůžeme i v případě, že máte záznam v registru.

Podnikatelské úvěry pod názvem hypotéky bez doložení příjmu jsou podnikatelskými úvěry, u kterých nemusíte složitě dokazovat své příjmy.

Nevadí ani nižší daňové přiznání.

Vlastnosti a podmínky úvěru

Při tomto typu úvěru se samozřejmě ručí nemovitostí. Za tu získáte až 70 % její odhadní ceny. Odhad si provedeme sami pomocí našich specialistů a ten neplatíte. Předem neplatíte ani žádné jiné poplatky. Doba splatnosti 1–30 let. Zvolit si ji můžete sami. Garantujeme nízké měsíční splátky i nízkou úrokovou sazbu.

Nenahlíží se do registrů. Možností pro podnikatele je tedy spousta. Můžete mít dokonce i nízké daňové přiznání nebo exekuce. Vždy si s tím poradíme. Specializujeme se na tento typ klientů, tak se vůbec neostýchejte a vyplňte nezávaznou online žádost o úvěr.