Bobbed Hair 1

Jaké vlasy se budou nosit v roce 2015

By: Maegan Tintari

Každý rok je pro módu, obuv, make-up jiný a stejné je to s účesy. Nové trendy přicházejí nejen v oblečení, ale samozřejmě i v účesech. Proto je dobré sledovat co je in a s čím bychom se blýskli. Spousta žen je věrná jednomu účesu po dlouhá léta a nechtějí se jej vzdát, pak jsou tu ale také takové ženy, které rády experimentují, a pro ně je tu něco nového.

Vyberte pečlivě kadeřníka nebo stylistu

Pokud jste zatoužila po změně, tak je dobré, vybrat si i vyhlášeného kadeřníka. U změny jde o hodně a je to taková sázka do loterie. Proto by se výběr kadeřníka rozhodně neměl podceňovat. Ono totiž jinak účes může vypadat na vás a jinak na modelce, která ho má v časopise a je na vlasovém stylistovy, aby odhadl, jak to s vámi je a co vám bude slušet.

Nový účes by měl být především praktický

Zeptejte se proto kadeřníka, ještě než se do proměny pustíte, jak moc náročné na údržbu je účes, co jste si vybrala a kolik času budete muset úpravě vlasů každý den věnovat. Všeobecně platí, že kratší vlasy jsou na údržbu mnohem náročnější, než vlasy delší.

Pokud máte vlasy delší a nemáte čas na údržbu, pak stačí, když je svážete do culíku a jdete. Letošním trendem jsou pěšinky uprostřed. Pokud máte delší vlasy, tak zahoďte žehličku a sáhněte po kulmě. V tomto roce jsou totiž vlny opět in. Účesy do mikáda nikdy nezevšední, jde o to, vybrat ten správný druh mikáda pro vás.

Důležité je také to, aby vaše vlasy byly zdravé a lesklé

Chce to hodně péče. Pokud budete přemýšlet o změně barvy, tak zapomeňte na jeden druh barvy, ale dopřejte si barevnou propracovanost, kterou však jen těžko zvládnete doma sama, ale budete k tomu potřebovat kadeřníka. Po něm budete moci žádat jakoukoliv barevnou kombinaci. Pokud chcete na kratší dobu krátký účes, tak volte takový, který snadno doroste a po kterém nebudete mít na hlavě prapodivnou kreaci, když budou vlasy dorůstat.