Aesthetics 4008608 640

Jakou kosmetiku používat, aby vám neničila zdraví?

Jestliže si přečtete složení běžného šamponu na vlasy, který je k dostání v drogerii, nebo třeba sprchového gelu, ale i krému nebo parfému a neznámá označení vložíte do vyhledávače zjistíte, že používáte přípravky, které obsahují látky zdraví škodlivé. Výrobci to vědí, ale i přesto je při výrobě používají. Tyto látky zajišťují omamnou vůni, vysokou trvanlivost, pěnivost, pojivost atd.

Pokud hledáte kosmetiku, která je zdraví prospěšná, je vyráběná z přírodních přísad a nenajdete v ní nic, co by vám zdravotně škodilo, vsaďte na bio kosmetiku. Přináší ji řada společností. Sice je o něco dražší než ta běžná z drogerie, ale investice do ní se vyplatí. Budete krásní, zdraví, a to vše bez toho, aniž byste si přírodní kosmetiku museli vyrábět pracně doma.

Zdravý pudr

Většina z nás se denně líčí. Někdo použije řasenku, jiný i make-up, stíny, pudr… I v dekorativní kosmetice najdete látky, které by v ní vůbec neměly být. To neplatí o dekorativní kosmetice od společnosti NAOBAY. Kupříkladu kompaktní pudr KRIPA je vyráběn z rostlinných složek. Má transparentní minerály, což je 100 % minerální pigment. Neobsahuje mastek, jako jiné pudry, takže nezvýrazňuje vrásky ani případné nedokonalosti pleti. Zmatňuje, prodlužuje výdrž líčení, sjednocuje barvu pleti. V běžných pudrech najdete minerální oleje = ropu, u pudru KRIPA nikoli. Naopak je bohatý na aminokyseliny. Ty napodobují strukturu pleti, čímž jí dodávají zdravý a opečovávaný vzhled. Slída, která je také obsažena, pleť vyhlazuje, rozjasňuje a zabraňuje lesku. Pudr se hodí pro všechny pleti, i pro velmi citlivou.

Čištění je důležité

Určitě si pleť čistíte. I čistící kosmetiku přináší NAOBAY v přírodním provedení. Např. jeden z nejprodávanějších výrobků – čistící pěna DETOX je účinná i na odstranění nejodolnějších nečistot. Odstraní každodenní znečištění z ovzduší, make-up, vyčistí póry, zbaví pleť lesku, černých teček, hydratuje, zklidňuje a chrání před předčasným stárnutím. Obsahuje extrakt ze zázvoru, citrónu, zelený čaj a mnoho dalších zdraví prospěšných složek. Pěna bohatě pění, je vzdušná a krásně voní.

Zavítejte na webové stránky společnosti NAOBAY a vyberte si bio kosmetiku, na kterou se budete moci spolehnout po zdravotní stránce i co se funkčnosti týče. Budete zaručeně spokojeni.