Pink Nail Design Female Hand With Pink Manicure Holding Purple Lilac

Jaro patří květům a přírodním odstínům. Letošní trendy v manikúře rozzáří každou ženu

Jaro je v plném proudu, a je tak nejvyšší čas začít přemýšlet a sledovat, jaké budu nejnovější trendy letošního jara. V manikúře, a nejen v té, budou vévodit výrazné jednoduché barvy, které připomínají nejen jarní měsíce. Některé trendy se znovu vracejí do módy, jiné zase vůbec nestárnou a nikdy z ní nevyšly. Jaké barvy a vzory budou vévodit a na co se zaměřit?

Květiny a další vzory budou patřit nehtům

Přicházející jaro bude ve znamení pastelových barev na nehtech. Můžete se tak těšit na zelenou, modrou nebo oranžovou barvu, kterými rozzáříte své ruce. Manikúra je především po náročné zimě velmi důležitá, protože je nutné ruce ošetřit. Fialová barva ve verzi Very Peri bude patřit také mezi oblíbené, milovnice této barvy budou potěšeny. Na nehtech navíc vypadá skvěle.

Jarní počasí vybízí nejen k velkému úklidu, ale také k tomu, abychom si doma vysadili květiny. I proto budou květinové vzory trendem, který byste měli použít. Ženy se pak budou moci pochlubit výstavními nehty, které budou zdobené razítky, samolepkami nebo 3D vzory různých druhů květin. Ty budou skvěle vypadat především na nehtech ozdobených jemnými pastelovými barvami.

Zdroj obrázku: Freepik

Trendem budou přírodní odstíny barev

Jestli váháte a nevíte, jakou barvu na nehty si tentokrát necháte udělat, s přírodní variantou rozhodně neuděláte chybu. Nejen na jaře budou módní přirozené odstíny nehtů, mezi které patří například béžová, růžová nebo světle hnědá. Skvěle bude vypadat i šedá nebo bílá, které pak můžete zkombinovat s jinými a výraznějšími barvami.

Taková manikúra rozhodně nebude vypadat nudně, jak by se mohlo na první pohled zdát – můžete si nechat udělat klasickou francouzskou, ombré nebo boomer manikúru, která upoutá pohledy lidí. Každá žena určitě najde svou oblíbenou variantu, ve které se bude cítit dobře a žensky. Rozhodně se ale vyplatí sledovat trendy, protože být in je prostě skvělé!

Zdroj: https://www.vogue.com/article/best-spring-nail-designs