Silhouette 1304143 1280[1]

Mnozí věří, že jsme na světě už po několikáté. Poznat to lze podle těchto hlavních znaků

V mnoha náboženstvích se setkáme s pojmem, kterým je reinkarnace. Ten se dá popsat jako znovuzrození. Tedy stav, kdy v jednom životě zemřeme, ale na svět se znovu vrátíme. Mnohdy v jiné podobě i na jiné místo. Řada lidí věří, že už jsou na tomto světě po několikáté. Mají hned několik vysvětlení, proč tomu tak může být. Co může být hlavním projevem toho, že u vás reinkarnace opravdu mohla proběhnout? Určité znaky a vzorce lidského chování mohou napovědět.

Pokud máte ohledně nějakého člověka velmi silnou intuici, která vás před ním varuje či vás naopak přitahuje a nakonec se tato intuice ukáže jako pravdivá, nejspíš už jste se s daným člověkem setkali v minulém životě. Někdy se stává i to, že k sobě takto najdou cestu dva milenci, kteří spolu již některý z životů prožili. V takovém případě okamžitě znají všechny své myšlenky a cítí neobvykle silné souznění.

Máte z něčeho nevysvětlitelný strach

Na minulé životy mohou poukazovat i různé nevysvětlitelné strachy a fobie. Máte strach z pavouků, hadů či výšek, aniž byste s nimi dřív měli špatné zkušenosti? Vnitřní obavy, které nemají reálný základ, mohou být zkušenostmi, které jste nabyli ve svém předchozím životě. Obdobně mohou fungovat i sny. Zdá se vám někdy předem o tom, co vás v následujících dnech čeká? Nebo máte obecně prorocké sny? Duše ve snu je v jiné dimenzi, mimo vaše tělo, což by mohlo tyto stavy vysvětlovat.

Zdroj obrázku: Pixabay

Jste empatičtější a zralejší

Zvýšená empatie může zase poukazovat na to, že jste se v minulých životech už setkali se spoustou lidí a zažili nespočet různých emocí. Proto se v současném životě dokážete lépe vcítit do jiných lidí a řešit i své vlastní problémy. Pokud jste životů prožili více, může se stát, že jste i v mladším věku byli moudřejší než vaši vrstevníci. Máte jiný pohled na svět, více nadhledu a celkově je vaše myšlení zralejší a vyrovnanější.

Za jedno z nejjistějších znamení toho, že jste prožili několik minulých životů, ale bývá považováno to, že se aktivně zajímáte o duchovno. Zvláště, pokud jste jediní z vaší rodiny, koho takové věci fascinují. Snažíte se najít klid, štěstí, pocit uspokojení, neustále rozvíjet svou duši a zabýváte se seberozvojem.

Zdroj: https://www.huffpost.com/entry/9-signs-of-a-reincarnated-soul_b_59e2d185e4b02e99c5835741