Smiling Couple Holding Hands

Najít věrného partnera pomohou hvězdy. Některá znamení zvěrokruhu si na věrnosti přímo zakládají

Obecně rozhodně nelze tvrdit, že ženy jsou věrnější než muži, ale pravdou je, že věrnost může dokonce i pro dva lidi v páru znamenat něco docela jiného. Muž si pod tím může představovat například uskutečněný plný pohlavní styk, zatímco žena může za nevěru považovat již to, že se muž podívá za jinou nebo s ní flirtuje při rozhovoru.

Ať už v horoskopy věříte, nebo nikoliv, postavení hvězd v okamžiku našeho narození určitým způsobem předurčuje i naše nastavení v této otázce. Pokud si tedy již nevíte rady a opravdu toužíte po věrném partnerovi, zkuste se zaměřit na níže uvedená znamení zvěrokruhu, pro která je věrnost jednou z dominantních vlastností.

Býk

Možná vás to na první pohled překvapí, ale jedním z vhodných znamení je Býk. Ten totiž touží po stabilitě a potřebuje zázemí a věrnost, a to oboustrannou. Muži narození v tomto znamení touží vybudovat rodinu a dívají se daleko do budoucnosti. Jsou rozumní, zodpovědní a spolehliví. Navíc nejsou příznivci změn, a proto lze při dodržování vzájemného respektu a uznání očekávat, že vztah s Býkem bude skutečně dlouhodobý, dokonce až celoživotní.

Zdroj obrázku: Freepik

Rak

K typicky věrným znamením zvěrokruhu patří bezpochyby Rak. Muž narozený v tomto znamení se hodí k ženě, která touží po citlivém partnerovi, který se nebojí projevit city. Je třeba ale počítat s tím, že takový člověk je poměrně snadno zranitelný. Věrnost vám nejen poskytne, ale bude ji i vyžadovat, takže nebude vhodný pro ženu, která například ráda flirtuje, ačkoliv tím nemyslí nic špatného. 

Panna

Muž narozený ve znamení Panny se bude zřejmě nejlépe hodit k ženě, která touží nejen po pevném svazku, ale není příliš ambiciózní a velitelská. Tento muž je totiž doma rád pánem, i když spolehlivým, věrným a klidným. Nepočítejte s tím, že bude společenský a spontánní, spíše s tím, že bude rád trávit čas jen s vámi a bude to on, kdo bude mít hlavní slovo v rozhodování.  

Zdroj: https://www.yourtango.com/2017308513/horoscope-most-faithful-zodiac-signs-ranked