Ice Cubes Arrangement Still Life

Ledové kostky přidané do sušičky pomohou prádlo vyrovnat. Nebude ho nutné už žehlit

Sušička prádla je velkou součástí každé moderní domácnosti, která si chce ušetřit čas a úsilí. Jestli se vám nechce prádlo žehlit, měli byste do sušičky investovat. Rozhodně se vám to vyplatí. S pomocí tohoto moderního spotřebiče se totiž můžete zbavit žehlení. Podívejme se, co všechno může tento spotřebič přinést do vašeho domova.

Sušička na prádlo vám ušetří hodně práce

Automatická sušička se vám vyplatí hlavně v malém bytě. Věšení mokrého prádla (a následné žehlení) je časově náročná záležitost. Navíc někam musíte dát věšák na prádlo, prkno na žehlení a žehličku. Se sušičkou můžete ušetřit hodně času a úsilí. A nemusíte si lámat hlavu se žehlením, které u větší rodiny může trvat i několik hodin týdně.

Výhody sušičky ocení hlavně lidé, kteří mají doma málo místa nebo malé děti. Většina lidí na to v první řadě nemyslí, ale s koupí sušičky se zbavíte také povinnosti žehlení. Někteří lidé si žehlení užívají, protože je to pro ně forma odpočinku. Pro většinu je to bohužel jen otravná povinnost, do které se musí neustále nutit. Díky jedinému pomocníku a zajímavé metodě už to nemusíte řešit.

Zdroj obrázku: Freepik

Trik s kostkou ledu

Chcete vědět, jak se navždy zbavit žehlení i se sušičkou? Připravte si hodně kostek ledu a po skončení pracího programu je hoďte do sušičky k mokrému prádlu. Nastavte nejvyšší teplotu a nechte prádlo vysušit. Na první pohled je tato metoda podivná, ale velmi dobře funguje. Budete překvapení, jak nádherně rovné a hladké bude vaše oblečení.

Kostky ledu se začnou během sušení měnit v páru, která bude fungovat jako žehlička. Všechny záhyby se nádherně vyrovnají a nebudete muset žádné prádlo žehlit. Až ho vyndáte ze spotřebiče, stačí ho jen složit a uložit do skříně. Budete překvapení, ale stejným způsobem můžete vyprat a vysušit také boty. A už nikdy v životě nebudete muset žehlit!

Zdroj: https://9now.nine.com.au/the-block/laundry-hack-ice-cubes-dryer-creases-tiktok/f616d69f-19cd-4d78-b80a-ed3079f7200d